Перейти к содержанию

Рекомендуемые сообщения


[BAKERY]
MEOYB83_o.jpg

MEOO17H_o.jpg

MENUJ8O_o.jpg

MELP6OU_o.jpg

MEBOS4K_o.jpg

b338aa355943711.jpg 62e8d3346311732.jpg

a82896294221845.jpg 86632f242491796.jpg

7b72c2264393177.jpg MEAHXU3_o.jpg

9d887f180389088.jpg 9c7067163699627.jpg

3d7210211861774.jpg 5561a0156461755.jpg

10b9ba142699618.jpg 10f2d1142699556.jpg f894ea129274614.jpg

Изменено пользователем Бублiк
Додано новий реліз: Monterey
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Долго думал, с чего бы начать... Но ничего особого вобщем и не придумал, так что просто всем привет! :hi: Спустя почти 7 лет я все-таки добавляю замечательный Краун Вик от Alex_SS в мир ГТА! Но только не в 5-ку, как изначально планировалось, а в старую добрую 4-ку, которая все так же трепетно, как и 12 лет назад, "любит" мозг игрока даже после смены трех поколений железа :troll: Но то такое... ностальджи-и-и-и!!!

Прошу любить и жаловать!

 

MEBMQU5_t.jpg MEBMQU3_t.jpg MEBMQU4_t.jpg

 

MEBMQU6_t.jpg MEBMQU7_t.jpg MEBMQU8_t.jpg

 

Ну и, собственно, уже доступно на GCU!!! :cool:

СКАЧАТЬ

Изменено пользователем Бублег
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю шановне панство!

Предисловие

С этого момента свой личный тред я буду вести на украинском языке. В основном это касается анонсов, релизов и обновлений. В наше время с наличием огромного количества дополнений к браузерам с качественным автопереводом веб-страниц, мое решение не должно стать какой-то проблемой для тех, кому действительно интересна тема моддинга. Надеюсь, не надо расписывать причину данного решения, в противном же случае, как говорится, "Если надо объяснять, то не надо объяснять (с)" :cool:

 

Я не могу, да если бы и мог, то не стал бы как-то ограничивать других пользователей общаться в этом треде на привычном для них языке.

 

Будущие обновления по теме GCU Car Pack я продолжу вести на русском, по крайней мере пока что :spiteful: Такая вот на данный момент языковая шизофрения :biggrin: Но длительный курс лечения уже прописан.

MELEGSO_t.jpg

MELELRW_t.jpg

 

Так, не пройшло, бляха, і року... :biggrin: І от оновлення Краун Віка аж до ЦІЛОЇ ВЕРСІЇ таксі вже на фінішній прямій. Задавалося б, що там робити - основа вже готова, закинув таксішні приблуди і го в реліз. Але не всьо так адназначна!

Не буду довго розписувати усі збочення, але в результаті я все ж запихнув в одну версію невпіхуємоє майже всі деталі, котрі в оригіналі призначалися для двох окремих версій таксі - 1999-го та 2001-го років. Не впевнений, що прямо все вийшло достовірно згідно заводу, та кому на це вже не пофіг в 2023 :crazy:

 

Головне, що завдяки усім комбінаціям з екстр, лівреїв та кольорів салону в трафіку Ліберті Сіті можна буде зустріти десятки різноманітних варіантів моделі таксі, включаючи дрібні написи і деталі інтер'єру:

MEL6MJY_t.png MEL6MJP_t.png MEL6MKG_t.png
 

Більше скріншотів з 2001 Ford Crown Victoria LCC


MEL6MKV_t.png MEL6MK7_t.png MEL6MLI_t.png

 

MEL6MLB_t.png MEL6ML6_t.png MELEJM0_t.png

 

MELEJLI_t.png MELEJMD_t.png MEL6MLI_t.png


Стандартний лічильник таксі, котрий з'являється лише при активації поїздки в якості пасажира, теж на місці:

MEL6MJG_t.png

 

Тільки 2 версії дисків не вдалося всунути в одну модель, тому технічно версії все ж буде дві. А так я використав майже всі напрацювання Alex SS по даним моделям, щоб, я кажуть, нічого їстівного не викидати :wink:

 

Изменено пользователем Бублiк
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Незакрепленные сообщения
15 часов назад, Бублiк сказал:

Вітаю шановне панство!

  Предисловие

MELELRW_t.jpg

 

Так, не пройшло, бляха, і року... :biggrin: І от оновлення Краун Віка аж до ЦІЛОЇ ВЕРСІЇ таксі вже на фінішній прямій. Задавалося б, що там робити - основа вже готова, закинув таксішні приблуди і го в реліз. Але не всьо так адназначна!

Не буду довго розписувати усі збочення, але в результаті я все ж запихнув в одну версію невпіхуємоє майже всі деталі, котрі в оригіналі призначалися для двох окремих версій таксі - 1999-го та 2001-го років. Не впевнений, що прямо все вийшло достовірно згідно заводу, та кому на це вже не пофіг в 2023 :crazy:

 

Головне, що завдяки усім комбінаціям з екстр, лівреїв та кольорів салону в трафіку Ліберті Сіті можна буде зустріти десятки різноманітних варіантів моделі таксі, включаючи дрібні написи і деталі інтер'єру:

MEL6MJY_t.png MEL6MJP_t.png MEL6MKG_t.png

 

MEL6MKV_t.png MEL6MK7_t.png MEL6MLI_t.png

 

MEL6MLB_t.png MEL6ML6_t.png MELEJM0_t.png

 

MELEJLI_t.png MELEJMD_t.png MEL6MLI_t.png

 

Стандартний лічильник таксі, котрий з'являється лише при активації поїздки в якості пасажира, теж на місці:

MEL6MJG_t.png

 

Тільки 2 версії дисків не вдалося всунути в одну модель, тому технічно версії все ж буде дві. А так я використав майже всі напрацювання Alex SS по даним моделям, щоб, я кажуть, нічого їстівного не викидати :wink:

 

 

Круто. Коли чекати реліза? Це можна буду в карпак додати?

GCU Car Pack - лучший глобальный мод для GTA IV

© 2003-2024 GTA.com.ua

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, m@x сказал:

 

Круто. Коли чекати реліза? Це можна буду в карпак додати?

Реліз планую вже на цьому тижні. А за ним я вже готую і оновлення для Кар Паку, в якому, з-поміж іншого, будуть і нові Краун Віки, окрім поліцейського, який ще не готовий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

MELMEOR_o.jpg

 

СКАЧАТИ

(download)

Изменено пользователем Бублiк
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Начебто в чаті була розмова про Prison Bus в IV. Невеликій підгон форуму. Звичайно не тру-тру замінка, але набагато краще, ніж нічого. Є все що треба: кузов, салон, двигун, днище. Сухий ріп, потребує уваги перед конвертом, текстури з нормалмапами в комплекті. Ріппер залишив багато "полігонів-ниток" по всім деталям. Зачищається таким чином: імпортиться в макс як Editible Mesh, і на рівні елементів виділяєтся тіло деталі, і детачиться, а меш з нитками удаляється і деталь знову експортується. Якщо загнати одразу в занозу, то ізольованим виділенням буде виділятись вся деталь, майте на увазі. Я-би ще порізав (днище в першу чергу) та перетекстурив, але це на погляд виконавця вже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Avant крута модель! Було б стільки часу на всі такі ніштяки :biggrin: Загнав глянути в Сінему, при виділенні всіх полігонів автоматично зникають "нитки", але не розтягнуті полігони. Проте роботи і без того немало. Обіцяти, звісно, нічого не можу, поки і так в роботі купа усього.

 

MEN7TQV_t.JPG

Изменено пользователем Бублiк
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Бублiк сказал:

@Avant крута модель! Було б стільки часу на всі такі ніштяки :biggrin: Загнав глянути в Сінему, при виділенні всіх полігонів автоматично зникають "нитки", але не розтягнуті полігони. Проте роботи і без того немало. Обіцяти, звісно, нічого не можу, поки і так в роботі купа усього.

Вважайте, що це подарунок форуму. Можливо хтось зробить в IV, SA чи III, було б чудово.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Невеличкий суперочевидний анонс :biggrin:

 

Поліцейський Краун Вік фактично готовий. Планував реліз на цей понеділок та дивлюсь там вже щось намічається для Вайсу, отже вирішено перенести реліз на наступний тиждень. Використаю час для додаткового тестування.

 

MENJJLP_t.png MENJJLX_t.png MENJJN0_t.png MENJJM8_t.png

Більше скріншотів


MENJJM3_t.png MENJJMU_t.png MENJJN9_t.png MENJJMF_t.png

 

MENJKQ6_t.png MENJJMP_t.png MENJJNG_t.png MENJKQC_t.png


==========================================

 

Після цього я зроблю перерву і "відпочину" від Форда. Наприклад, за таким новим проектом! Це кастомний Harley-Davidson FXSTB Night Train. Знайшов модель на одному зі стоків, в жалюгідному стані, хоч десь вона продається і за 40 баксів, а десь і за 4. Без текстур та мапінгу, але з купою дір, зайвих полігонів та інших проблем. Тому роботи в нього вже вкладено доволі чимало. Основна ідея - це заміна в оригінальній 4-ці останнього байку, що залишився для збору повного Мото паку в доповнення до нашого дітища. Якщо точніше, то він стане на місце Hellfury, котрий як раз є представником кастомних чопперів, тобто повного відповідника до нього просто не існує в природі, тож більш мейнстрімний Harley-Davidson, як на мене, буде виглядати навіть більш адекватно у значній кількості посеред трафіку. З такими байками зазвичай складно знайти якийсь єдиний орієнтир, та все ж на період подій гри Найт Трейн цілком собі мав такі варіації.

 

MEN7V5E_t.png MENJLZO_t.png

Изменено пользователем Бублiк
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну вот, через мене люди чекатимуть ще тиждень ) , а якщо серйозно то модель виглядає дуже гарно, важко собі уявити інакшого 'правоохоронця', це і не дивно, crown victoria зарекомендував себе як самий надійний автомобіль, можливо мені слід придивитись до нього, знаю, що модель не вписується у часові рамки vc, але вона виглядає надто привабливо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Jarone сказал:

Ну вот, через мене люди чекатимуть ще тиждень ) , а якщо серйозно то модель виглядає дуже гарно, важко собі уявити інакшого 'правоохоронця', це і не дивно, crown victoria зарекомендував себе як самий надійний автомобіль, можливо мені слід придивитись до нього, знаю, що модель не вписується у часові рамки vc, але вона виглядає надто привабливо

 

Всегда есть GTA III :spiteful:

Там надо всего лишь поменять версию TXD и handling по соответствующему гайду: 

 

 

Ну и DMagic1WheelMod там требует другой номер колеса, 89

Примерный пионер с наклонностями архивариуса(с) Nikki


Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, alexanderliss сказал:

 

Всегда есть GTA III :spiteful:

Там надо всего лишь поменять версию TXD и handling по соответствующему гайду: 

 

 

Ну и DMagic1WheelMod там требует другой номер колеса, 89

Дело не только в версии txd, zmodeler2 не предназначен для конвертации моделей в gta3, хоть там и есть такая опция, не знаю почему, но ломается освещение, модель блестит так словно ее воском целый день терли ) решение есть, их аж два, первое это конверт с помощью zmodeler1, но там все сложно, второй проще, надо заменить в particle.txd  'reflection01' на 'пустую' текстуру, отражения в игре исчезнут но я честно говоря особой разницы не заметил 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

НОВИЙ РЕЛІЗ!

MEOISGB_o.jpg

 

2013 Cadillac XTS

Роботу над цим проектом було розпочато ще десь в далекому 2014 році, але згодом Кар Пак все ж перетягнув на себе всю увагу і деякі вже розпочаті напрацювання було відкладено на дальню полицю.

Та оскільки вже було вкладено немало зусиль і часу в цю простеньку лоуполі модель з мобільної гоночної дрочильні Asphalt 8, вирішив її все ж допрацювати і випустити у світ.

Для моделі зроблено повністю нові текстури салону та двигуна (в оригіналі там була просто чорна чорнота), залатано купу дір, розривів вершин та кривих нормалей, реалізовано 3 види передньої решітки радіатора у вигляді екстр,

а THUG створив спеціально для цієї моделі нову якісну 3D модель дисків (на червоній моделі), хоча для різноманіття я залишив і оригінальні лоуполі диски з гри (на чорній моделі).

 

MEOIS41_t.jpg MEOIS3M_t.jpg MEOIS3R_t.jpg

 

MEOIS3O_t.jpg MEOIS3Y_t.jpg MEOIS3T_t.jpg

 

СКАЧАТИ з GTA.COM.UA

Изменено пользователем Бублiк
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

It's a Bird... It's a Plane... It's NEW RELEASE!

MEOTJZW_o.jpg

 

Дане оновлення модифікації 2010-року від самого Driver за моїм початковим задумом мало б стати невеличким сюрпризом на його нещодавню днюху... :pardon:

Але, як зазвичай, все пішло трішки не за планом, а поспіхом випускати недопрацьоване оновлення було б мабуть недоречним.

Отже, усіляких різноманітних поліпшень дуже багато, від звичайних фіксів, про котрі одразу забуваєш після того як їх зробив, до більш суттєвих, як то затінення елементів авто чи вікна на дверях, які чомусь були відсутні в оригіналі.

Це НЕ версія з Карпаку, там були лише кілька невеличкий покращень, тут нового набагато більше.

Окремої уваги було приділено колесам: дещо змінено їх геометрію, додано нові деталі і тепер вони мають видиму частину металевих дисків котра може фарбуватися у колір кузова, як і у реальному оригіналі.

Також додано металік, перероблено задні ліхтарі до більшої відповідності з оригіналом, допрацьовано переднє освітлення, додано змінні номери, робоче кермо і багато чого іншого.

 

MEOTJZJ_t.jpgMEOTJZN_t.jpgMEOTJZP_t.jpgMEOTJZS_t.jpg

Ще скріншоти


MEPGWC5_t.jpgMEPGWC6_t.jpg


Скачати Mercury Monterey 2-Door 1972 v2.0

Изменено пользователем Бублiк
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Йой, я так залип Мафію 3, що тільки помітив! Дякую! Гарний подарунок на днюху, хоч і з запізненням. Думав вже всі забули.

 

Цікаво, як вдалось вставити дверні вінка, там косяк в геомерії був, через який я сам того не зробив колись))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Driver сказал:

Цікаво, як вдалось вставити дверні вінка, там косяк в геомерії був, через який я сам того не зробив колись))

Маю визнати, що вийшло в мене не дуже рівно, я просто врізав полігони на око)))

 

Також забув відзначити, що в моделі тепер повністю анімована підвіска з окремим заднім мостом. Хоча це було зроблено давно ще для карпаку, та все ж:

MEOYOG8_t.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

НОВИЙ РЕЛІЗ!

MEQRQAN_o.gif

 

2001 Ford Crown Victoria NOoSE

(СКАЧАТИ)
 

Скріншоти


MEQRQA6_t.jpg MEQRQA9_t.jpg MEQRQAL_t.jpg

 

MEQRQAB_t.jpg MEQRQAE_t.jpg MEQRQAI_t.jpg


 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Восстановить форматирование

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

Загрузка...
×
×
  • Создать...