RU
Меню закрити

Головна / Статті / GTA Online / Колекційні предмети / Флешки CircoLoco Records

Флешки CircoLoco Records в GTA Online

20 гру 2023 в 22:16
Просмотры  112
Ось вже декілька років розробники використовують GTA Online для реклами близьких їм діджеїв. Причини цього сталі відомі після заяви про відкриття свого музикального лейбла. Дебютному альбому, який випущено в липні 2021-го, очікувано знайшлось місце й у грі (з виходом літнього DLC). Але щоб він став доступним, необхідно виконати невеличке завдання зі збору декількох міні-альбомів. Всього є 5 флешок (незважаючи на назву, вони усі одного кольору — червоні):
  1. Green EP
  2. Blue EP
  3. Violet EP
  4. Black EP
  5. Moodymann — Kenny’s Backyard Boogie
Тільки після того, як гравець забере хоча б один накопичувач, музика зазвучить в медіаплеєрі (нова функція при виборі радіостанцій). Після присвоєння зайдіть в меню взаємодії (клавіша M на ПК) → Вподобання → Медіаплеєр та виберіть бажаний мікс. А зібравши чотири основні EP, ви відкриєте доступ до ще одного бонусного міксу під назвою CLR Launch Party (Seth Troxler) та отримаєте особливу футболку, яка, як зазвичай, з’явиться у вашому гардеробі. П’ята флешка лише урізноманітнить репертуар медіаплеєра. Ніяких грошових нагород не передбачено, але є незначне нарахування очок репутації.

Традиційної мапи збору цих предметів немає, так як місцеположення деяких «динамічне». Детальніше читайте нижче.

1. Green EP

Флешка с «зеленим» міні-альбомом лежить на барній стійці в ігрової залі. Щоб забрати її, необов’язково витрачати гроші на придбання власного закладу — достатньо зайти в будь-яке подібне місце та знайти бар. Місцеположення залежить від того, в який ігровий зал ви зайдете.

Флешка з Green EP.

2. Blue EP

Знаходиться на одному зі столиків на терасі казино. Потрапити туди можна з власного пентхауса чи за допомогою парашуту, вертольота, джетпака і т.п.

Флешка з Blue EP.

3. Violet EP

Накопичувач даних з «фіолетовим» міні-альбомом можна знайти на робочому місці Тоні Принца в зачинених від гостей приміщеннях нічного клубу. Якщо розважальний заклад не придбано, можна попросити доступ до потрібної зони у друга, напарника по банді чи будь-якого іншого гравця. Теоретично можливий, але довгий спосіб — шукати нічний клуб, в якому хазяїн відкрив доступ для всіх. Місцеположення, знову ж, може відрізнятися.

Флешка з Violet EP.

4. Black EP

Четверта частина альбому — на столі автомеханіка (іконка з балончиком) в автоклубі ЛС. Вхід вільний. Як зайдете, слідуйте вперед, тримаючись лівої сторони.

Флешка з Black EP.

5. Moodymann — Kenny’s Backyard Boogie

Додаткову флешку можна знайти в тому ж автоклубі ЛС. Вона лежить на пластинці KDJ у відкритому багажнику білого Bravado Gauntlet. Як повідомляється, маслкар може з’являтися не завжди (тоді вийдіть на вулицю та поверніться), а місце паркування постійно різне, тому добряче озирніться довкола.

Флешка з Moodymann — Kenny’s Backyard Boogie.

Більше статей на тему GTA Online:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.