RU
Меню закрити

Головна / Статті / GTA Online / Колекційні предмети / Флешки з музикою Dr. Dre та Nez

Флешки з музикою Dr. Dre та Nez в GTA Online

20 гру 2023 в 23:21
Просмотры  93
Rockstar Games стала використовувати GTA Online для розкрутки не тільки наближених артистів, а й як майданчик для світових зірок, включаючи у гру їх музику та їх самих. З релізом доповнення «Контракт» були додані три нові флешки.
  1. Nez — You Wanna?
  2. Nez ft. ScHoolboy Q — Let’s Get It
  3. Dr. Dre
Принцип зберігся: для того, щоб відкрити доступ до нової музики, треба шукати накопичувачі. Включити новинки в ефір можна через меню взаємодії (клавіша M на ПК) → Вподобання → Медіаплеєр, далі вибираємо бажаний матеріал. Нагороди: сама музика, трохи очок репутації (грошових призів немає) та худі Marathon.

Традиційної мапи збору цих предметів немає, так як місцеположення деяких «динамічне». Детальніше читайте нижче.

1. Nez — You Wanna?

Флешка знаходиться на даху будівлі Record A Studios, що в багатому районі міста.

Флешка з Nez — You Wanna?

2. Nez ft. ScHoolboy Q — Let’s Get It

Накопичувач лежить на столику у дворі будинку Франкліна, що на пагорбах. Озирніться довкола: це не єдина зміна з часів сюжету GTA 5.

Флешка з Nez ft. ScHoolboy Q — Let’s Get It.

3. Dr. Dre

Унікальний екземпляр, який відрізняється не тільки кольором (чорний замість звичного червного), але й наповненням — в ньому зібрані ексклюзивні треки Доктора Дре, що написані спеціально для GTA Online. Місцезнаходження залежить від того, в якій будівлі розташоване ваше агентство «Ф. Клінтон та партнер». Але є важлива умова: гравець має виконати VIP-контракт з Dr. Dre. Тільки в цьому випадку USB-флешка з’явиться на робочому столі у вашому кабінеті.

Флешка з ексклюзивними треками Dr. Dre.

Більше статей на тему GTA Online:
Увійдіть, щоб коментувати.