RU
Меню закрити

Головна / Статті / GTA Online / Колекційні предмети / Кактуси пейот (лофофори)

Кактуси пейот (лофофори) в GTA Online

9 тра в 23:37
Просмотры  284
Кактуси пейот (лофофори) вперше з’явились в GTA Online на Хелловін 2019-го, але у будь-який момент знайти їх у грі не вийде — це сезонна подія, яка стає активною лише у вибрані тижні раз чи двічі на рік: Кактуси ростуть як на суші, так й у воді. Знайти та зібрати перші легше, тому що у випадку з другими доведеться занурюватися та шукати на глибині. Всього лофофор 76 штук: 52 на землі та 24 в океані (два з них в Аламо Сі). Їсти галюциногені рослини можна гравцям будь-якого рівня в будь-якому виді сесій та навіть у пасивному режимі. Споживані раніше виростають знов через приблизно добу ігрового часу або після перезапуску гри. На відміну від інших збиралок, ніякої особливої нагороди за поїдання усіх кактусів немає. Але за кожний буде нараховано 5 тисяч RP — це гарний спосіб підняти рівень свого персонажа.

Кактус пейот, що росте дико. Лофофори, вирощені у горщику. Поїдання кактуса пейот на суходолі. Поїдання лофофори у воді.

Але головне у збиранні лофофор це ефект, який дає мескалін. Завдяки йому ми проникаємо під шкуру одного з тридцяти видів тварин (вибирається у випадковому порядку). Це може бути пума, корова, пес різних порід, риба, дельфін і не тільки. Притому представником фауни можна повноцінно керувати: бігати, літати чи плавати та навіть атакувати перехожих. А за деякими закріплені цікаві дії: кролик та кіт/кішка чешуть лапкою за вушком, а птиці гадять у польоті. Словом, ігролад за тварин це окремий вид задоволення, в якому усе обмежено лише фантазією гравців. Зберіться бандою та сколотіть стаю лютих пуделів! Поліція не стане звертати увагу на ваші витівки. А закінчиться галюцинація, коли ви помрете чи потрапите у воду, не будучи морським мешканцем. Як й при звичайних обставинах, це буде коштувати вам 500 баксів. Щоправда, є можливість закінчити тріп на власних умовах, зажавши клавішу E (на ПК). Після нього ви оклигаєте біля найближчої лікарні.
Серед усіх треба виділити два кактуси, які дають особливу незвичайну побічку, якщо враховувати досвід вселення в тіло курки нормальною практикою. Лофофора номер 9, на задньому дворі дома Клінтонів, де спочатку жив Франклін, може перетворити вас на Чопа. А якщо вжити номер 51 на південному схилі гори Чіліад у туманну погоду у відрізок часу з 03:00 до 08:00 (за іншою інформацією, з 03:30 до 08:30), то ви станете бігфутом! (Якщо усі ці вимоги дотримані, але потрібного результату немає, варто спробувати у відкритій, а не закритій сесії). Він надзвичайно сильний, витривалий, швидко бігає, може плавати та використовувати зброю, але не транспорт.

Кабан. Бордер-колі. Бордер-колі. Бордер-колі. Кіт/кішка. Кіт/кішка. Курка. Пума. Корова. Койот. Ворон/ворона. Дельфін. Яструб. Олень. Риба. Французький спанієль. Золотистий ретривер. Баклан. Акула-молот. Хаскі. Косатка. Свиня. Голуб та його спецатака. Пудель. Мопс. Мопс. Кріль. Ротвейлер. Ротвейлер. Чайка. Скат. Тигрова акула. Вест-хайленд-тер’єр. Вест-хайленд-тер’єр. Чоп. Бігфут. Момент перевтілення у тварину. Тваринами можна ставити разом зі своїми друзями, з’ївши один й той самий кактус.

Місцезнаходження кактусів пейот (лофофор) в GTA Online відрізняються від їх місцезнаходження в GTA 5.

Мапа кактусів пейот (лофофор).

Більше статей на тему GTA Online:
Увійдіть, щоб коментувати.