RU
Меню закрити

Головна / Статті / GTA Online / Робота в таксі

Робота в таксі в GTA Online

9 лют 2023 в 19:33
Просмотры  658
Дивно, але такий традиційний для серії вид заробітку як візництво з’явився в GTA Online майже через 10 років після запуску — на початку 2023-го.

Зробитися таксистом можна декількома способами. Перший — прийти до таксопарку Downtown Cab Co. у Східному Вайнвуді (на квартал південніше казино-готелю Diamond) та використати службовий автомобіль. Другий — купити власне таксі (будучи у ньому для старту натисніть B, якщо граєте на ПК) на сайті Warstock Cache & Carry. Третій — замовити особливе таксі червоного кольору (воно швидше за рахунок тюнингу), яке є у ветеранів Арени з рівнем спонсорства 25 та вище. Рекомендуємо не користуватися способом за номером 2 — практичної вигоди від покупки цього службового транспорту небагато. Хіба що зможете запускати підробіток у будь-якому зручному місці. Та відбити такі затрати (повна ціна 650 тисяч чи 487 500 GTA$, якщо підвезти 10 пасажирів підряд) непросто навіть з урахуванням премій перших тижнів. Ще й доведеться викладати по двісті баксів за кожну доставку. Тому пропонуємо дістатися до іконки та сісти за кермо наданого авто.
Диспетчер Рауль, знайомий нам по GTA 5, сповістить про нових клієнтів, а мітка (чоловічок з піднятою рукою) з’явиться на карті та радарі — самим шукати пасажирів не треба. Це не єдина відмінність від звичної усім шанувальникам зі стажем роботи зі старих частин GTA. Тут нам не треба нервувати через таймер. Між клієнтами обмеження немає, а з ними у салоні час впливає лише на кількість чайових.

Заробіток складається із фіксованої ставки (десь 100-200 GTA$), яка буде виплачена після прибуття до місця зазначення у будь-якому випадку, та чайових (від 1 000 до 2 000), які залежать від швидкості та безпеки поїздки. Чим більше замовлень виконано підряд, тим вища кількість чайових. Але геометричної прогресії у виплатах, як це було раніше, нема — після 10 поїздки чайових більше 2 тисяч за раз не накапає. А ще їх кількість знижується кожні 30 секунд та після будь-якої аварії, та буде продовжувати знижуватися аж до 0 GTA$. Базова ставка також залежить від дистанції. Перші десять замовлень будуть на відстань у пару кілометрів, потім вона буде збільшуватись. Усього є 105 точок, де клієнти очікують таксі, та 100 місць призначень. Десь ці координати співпадають, десь — ні. Зміну можна почати у місті (багато трафіка та людей — підвищена аварійність, але асфальтне покриття забезпечить більшу швидкість), а закінчити десь в глухомані (за містом менше машин, але на бездоріжжі керування стає гіршим, а швидкість — нижчою).

Пам’ятайте, що відремонтувати таксі під час роботи не можна (а службовим й взагалі не можна користуватися поза зміною). Побитий автомобіль не відлякує пасажирів, але може вдарити по швидкості. Завдання завершиться автоматично, якщо потрапити у розшук, знищити таксі чи померти (тому краще таксувати у закритих сесіях). Закінчити роботу власноруч можна через телефон чи затиснув клавішу F (для ПК).

Якщо чесно, робота невдячна — нагороди за неї не особливо ціні. Рахуйте, в середньому півтори тисячі за поїздку (але це дуже умовно та залежить від їзди), дві платинові нагороди та декілька «таксішних» ліврей для авто, які тільки стануть доступні — їх ще треба буде купити.
  • Платинова нагорода (800 очок репутації) «Поїздка на 5 зірок» та оптова ціна на таксі — за 10 успішних замовлень підряд.
  • Бронзова, срібна, золота та платинова нагороди (а це сумарно 1 500 RP) «Таксист» та ліврея Downtown Cab Co. для Classique Broadway — за 50 поїздок усього.
  • Ліврея Downtown Cab Co. для Willard Eudora — за 10 виконаних каскадерських стрибків під час роботи в таксі.
Доставка 50 клієнтів займає пару-трійку годин, але за виключенням одного десятка немає ніякого сенсу розвозити усіх та відразу — приділіть візництву по 20-30 хвилин, та за декілька вечорів впораєтесь. Це заняття підійде, наприклад, коли захочете спокійно поїздити по місту під музику.
Більше статей на тему GTA Online:
Увійдіть, щоб коментувати.