RU
Меню закрити

Головна / Статті / GTA Online / Платна підписка GTA+

GTA+

8 жов 2023 в 18:45
Просмотры  352
Останнє оновлення (вересень 2023): У перелік бонусів включили доступ до ігор Rockstar, які змінюються на ротаційній основі.
GTA+ це платна підписка, яку запустили у березні 2022 року. Вона відкриває шлях до додаткових бонусів та знижок в GTA Online. На цей момент послуга доступна лише тим, хто грає в PS5- та Xbox Series X/S-версії гри.

GTA+

Працює ця підписка так, як й багато інших подібних сервісів. Після підключення з прив’язаної до пристрою банківської карти будуть списані гроші (6 доларів на місяць). Якщо не відмовлятися від GTA+, через чотири тижні дія повториться автоматично.

Оформити підписку можна по-різному: через PlayStation Store або через Xbox Store, а також в самій грі, перейшовши у вкладку «Мережа» та відшукавши «Підписка GTA+». Докладна інструкція від розробників.

Всім підписникам гарантований ряд бонусів, які вони отримають в «Онлайні». Щомісяця (правда, правильніше сказати: кожні чотири тижні) добірка буде змінюватися, але базовий набір виглядає так:
  • гра чи декілька з бібліотеки Rockstar (додано через півроку після запуску — у вересні 2023-го),
  • 500 000 GTA$,
  • безкоштовна нерухомість,
  • транспорт та/чи спеціальний тюнинг для нього,
  • ексклюзивні бонуси,
  • грошові виплати,
  • нарахування репутації,
  • додаткові надбавки за покупку Shark Cards та багато іншого.

Перелік актуальних бонусів можна відстежувати в нашому розділі новин чи на сторінці офіційного сайту розробника.

GTA+: плюс чи мінус?

Основна маса гравців вкрай негативно відгукнулася щодо нової ініціативи Rockstar Games, але варто розуміти, що GTA+ це не для всіх. Платну підписку ввели з розрахунком на той пласт геймерів, який готовий купувати донат. В мультиплеєрних іграх таких чимало — для багатьох відеоігри залишаються лише способом відволіктись від реального світу, хобі, на яке можна витратити декілька зайвих баксів на місяць. Не у всіх є час та бажання безкінечно повторювати одне й те саме завдання для отримання бажаного автомобіля, об’єкта нерухомості тощо. Звичайно, загальний інтерес до сервісу напряму залежить від того, які бонуси будуть пропонувати розробники.

У аргументів «проти» дві головні тези: 1) «Онлайн» не є free-to-play, він сам коштує грошей; 2) введення подібної практики означає її використання в майбутніх іграх серії. Не дарма програма отримала назву GTA+, а не, наприклад, GTAO+. Втім, у сучасному світі вже нікого не здивуєш платними підписками — це широко розповсюджено, в тому числі й в ігровій індустрії. Дивно лише те, що творці вирішили запустити її тільки на дев’ятому році житті гри.
Більше статей на тему GTA Online:
Увійдіть, щоб коментувати.