RU
Меню закрити

Головна / Статті / GTA 6 / Завантажити на ПК

Скачати GTA 6 на ПК

31 тра в 11:01
Просмотры  114
Можливість завантажити GTA 6 на ПК безкоштовно прямо залежить від того, коли «шістку» портують на комп’ютери. Вона з’явиться на різноманітних торрентах, однак необхідно прийняти до відома, що цим скористуються шахраї, вшиваючи у файли шкідливі програми та віруси. Тому варто довіряти тільки знайомим джерелам, а краще — купляти відеоігри легально. Ще це важливо й у контексті того, що доступу до нового «Онлайна» у піратських копій не буде — зламана версія GTA 6 включить в себе тільки сюжетний режим, без мультиплеєра.

Пірати на низькому старті в очікуванні GTA 6.

Для запуску GTA 6 на ПК напевно потрібно буде оновити свій комп’ютер, щоб підтягнути його до необхідних системних вимог. Вони поки невідомі, але очікуємо, що на диску знадобиться не менш 150 ГБ. Актуальні на цей момент операційні системи — Windows 10 (залежить від того, коли від неї почнуть відмовлятись) та Windows 11. Більш старі версії ОС вже не підтримуються розробниками.

Що стосується української мови, то офіційно її у GTA не було ніколи, але це може зміниться. В наші часи багато ігор перекладають солов’їною, проте поки невідомо, чи наважиться на це Rockstar Games. Навіть якщо цього не станеться, завжди знаходяться ентузіасти, які залюбки роблять українізатори для різних частин Grand Theft Auto.

Інші платформи:

Більше статей на тему GTA 6:
Увійдіть, щоб коментувати.