RU
Меню закрити

Головна / Статті / GTA 6 / Пасхалки та секрети

Пасхалки та секрети в GTA 6

28 кві в 13:48
Просмотры  76
Зазвичай пошук пасхальних яєць починається після повного вивчення та проходження гри, але у випадку з GTA 6 виходить трохи інакше. Розробники постарались, щоб заховати чимало секретів ще на стадіях демонстрації.

Але перші все одно знайшли раніше. В одному зі злитих відеороликів два NPC розмовляють про теорії змови. Вони згадують персонажа з GTA 5 на ім’я Джей Норріс, засновника та власника Lifeinvader, у смерть якого вірять не усі. Також мова заходить про пародійну теорію, яка стверджує, що ніби Фінляндії не існує, а на її місці — море.

Немає ніяких сумнівів, що в першу ілюстрацію з головними героями «рок-зірки» вклали більше, ніж може здатися на перший погляд. Пози схожі на ті, що у парочки в художньому фільмі «Квін та Слім» 2019 року. Кульові отвори в корпусі автомобіля відсилають до Бонні та Клайда, знаменитих грабіжників банків, історія яких явно буде перегукуватися з пригодами Люсії та Джейсона. А будівля праворуч є копією мотелю з художнього фільму «Обличчя зі шрамом» (Scarface) 1983 року з Аль Пачіно в головній ролі. Пам’ятаєте бензопилу на стрілці?

А ще у Джейсона штані схожі на ті, що носив Клод в GTA 3, а на руці — браслет легендарного вигаданого музикального гурту Love Fist.

Загальні з іншими частинами серії бренди та міста вже давно потрібно припинити називати пасхалками (крашанками), бо все це знаходиться в одному всесвіті. Хоча, звичайно, випадки таких згадок теж цікаві. Наприклад, як в стриптиз-клубі (Jack of Hearts з витоків?) в першому трейлері, де на футболці з гастролей перераховані Ліберті Сіті, Олдерні (?) Сіті, Вайс Сіті, Лос Сантос, Лас Вентурас та Сан Фієрро.

А ще кажуть, що понеділок день важкий…

Сцена, від якої буквально віє старим добрим Вайсом. І не тільки через загальну атмосферу. Неподалік від готелю Ocean View припаркований біло-жовтий Oceanic, зовсім як в GTA: Vice City, а трохи лівіше перехожий в білому костюмі наче спеціально нагадує Ленса Венса, видного ділка у Місті пороку в 1980-их.

Цей бульвар за 20+ років ніби не змінився — саме таким ми його пам’ятаємо, починаючи з 2002 року.

Для табличок «Обережно, злий пес» використовували доволі знайому морду, чи не так? Все вірно, це наш Чоп, собака Франкліна з «п’ятірки». Зображення взято з HUD гри, яке з’являється, коли можна керувати чотирилапим другом.

Самого Чопа в «шістці» чекати не варто — на жаль, ротвейлери стільки не живуть.

В заключному кадрі звернемо увагу на стікери на дверях. Емблемою крамниці Uncle Jack’s є обличчя Еверетта Моргана (Everett Morgan), якого гравці можуть пам’ятати за постерами «Розшук» в Red Dead Online. Petty Forever — данина поваги виконавцю Тому Петті, чия пісня, Love is a Long Road, й звучить під час дебютного показу. Обкладинка альбому Full Moon Fever, на якому була випущена композиція, також забарвлена у веселкові кольори. А жест з трьох пальців це універсальне позначення дії «Два в парадний, один в шоколадний».

Любителям деталей приготуватися вивчати кожну вивіску, наклейку та плакат.

Чимало посилань показані в якості ігрового втілення такого поняття як Florida Man.
Більше статей на тему GTA 6:
Увійдіть, щоб коментувати.