RU
Меню закрити

Головна / Статті / GTA 6 / Банди

Банди в GTA 6

27 бер в 21:53
Просмотры  95
Вайс Сіті рясніє різноманіттям банд та угруповань. Так було й в 1980-их, так буде й у 2020-их. В GTA 6 злочинці поділяться на шайки за етнічною належністю, субкультурними інтересами та міркуванням бізнесу.

В зливах можна знайти згадки декількох груп в тому чи іншому вигляді. Такі собі типові наркос під назвою Los Guardia можуть опинитися кубинцями. А де вони, там і їх закляті вороги гаїтяни — цей тандем чудово впишеться в ідею повернення в Місто пороку. Рядок S4S_IMPORT_GARAGE_GANG_MEMBER може вказувати на те, що гаїтянська банда S4S, що списана з реально існуючої в Маямі Zoe Pound, буде видавати гравцям традиційні завдання з імпорту-експорту транспортних засобів. Також фігурують певні мілітаризовані крайні праві. Можливо, щось подібне до ПВК «Мерріуезер», але менш комерційне та більше політично радикальне.

Опосередковано наявність у грі гаїтян підтверджує перший трейлер. В одній зі сцен на голові персонажа пов’язка темно-синього кольору — схожі ця банда носила в GTA: Vice City.

Після чаювання у тітки Пуле.

На старті мотоциклетної гонки на будівлі на задньому фоні намальовано прапор Гаїті. Якщо розробники дійсно додадуть гаїтянську банду, їм доведеться обережнічати — прямо зараз невеличка країна в Карибському морі охоплена вогнем через не просто розгул бандитизму, а буквально захоплення влади кримінальними елементами.

Зустріч з гаїтянами в GTA 6 буде куди менш небезпечніша, ніж в реальному житті.

Немає ніяких сумнівів, що повернуть ще декілька угруповань з попередніх частин, але поки зарано стверджувати, які саме.
Більше статей на тему GTA 6:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.