RU
Меню закрити

Головна / Статті / GTA 6 / Мапи

Мапа GTA 6

18 кві в 14:47
Просмотры  181
Мап-підробок GTA 6 незліченна кількість, але ми не станемо публікувати всі ці фантазії, в яких скомбіновано і Вайс Сіті, і Ліберті Сіті, і Лос Сантос з Сан Фієрро та Лас Вентурасом, і чорт знає що ще. Навіть начебто злив влітку 2021-го виглядає більш правдоподібно.

Навпаки, краще подивитися хоча й на сиру, але на справжню мапу. Так, розробники її не показували, і не покажуть ще довго. Але фанати примудряються відтворювати картографію на основі зливів (там, до речі, можна побачити фрагмент з Портом Геллхорн) та першого трейлера. Навіть в декількох проектах, паралельних одне одному. Тут описано, а тут показано, як це в принципі можливо. А ось приклад подібної роботи з GTA 5.
Увага! Великомасштабні версії мап.

Мапа GTA 6 від DuPz0r

Мапа GTA 6 від DuPz0r. Остання версія.

Зміни у версії 0.045 продиктовані знахідками в трейлері. Деякі дорожні знаки, а також стікер на Declasse Tulip у кінці демонструє дещо, що дуже нагадує за формою справжню Флориду. Втім, важливо розуміти, що це все ще предмет для обговорення. Точно такий же, як і мапа, начебто знайдена на першій ілюстрації з головними героями.

Зліва від номерного знака, вище наліпки з прапором. Спроба відновити зображення.

Дізнайтесь більше про ігровий світ GTA 6.

Мапа GTA 6 від Fido_le_muet

Попередні версії

Мапа GTA 6 від Fido_le_muet. Остання версія.

З цими двома та ще декількома проектами можна ознайомитись за допомогою інтерактивної мапи.
Більше статей на тему GTA 6:
Увійдіть, щоб коментувати.