RU
Меню закрити

Головна / Статті / GTA 6 / Головні герої

Головні герої GTA 6

23 бер в 20:26
Просмотры  91
Багато питань щодо протагоністів GTA 6 залишаються відкритими. Плітки про те, що їх буде два, ходили задовго до зливу 2022 року, з якого стало очевидним, що керування ми візьмемо над Люсією та Джейсоном. Втім, це не дає гарантій, що так буде й у фінальній версії гри. Тому місця для домислів, в тому числі й стосовно третього головного героя, достатньо.

Люсія (Lucia)

Перша героїня в серії, якщо не враховувати можливість вибрати жіноче ім’я в ранніх частинах та грати за персонажа жіночого роду в GTA Online. Героїня, яка має власний голос, унікальний характер та цікаву історію. Не дивлячи на наявність сексистських упереджень серед частини ігрової спільноти, діва встигла поцупити чимало сердець шанувальників Grand Theft Auto.

Люсія — молода дівчина латиноамериканського походження. Як й належить, дуже приваблива та з палким темпераментом. Вона злочинниця, яка займається грабунком магазинчиків та забігайлівок. Ймовірно, саме тому й потрапила до в’язниці, з якої вийшла з електронним браслетом на нозі.

Люсія у виправній установі.

Джейсон (Jason)

Так як перший трейлер у більшій мірі сфокусований на Люсії, її напарник був показаний лише мимохіть. Більш того, поки навіть немає офіційного підтвердження, що його дійсно звати Джейсон (це ім’я було у витоку). Про нього можна сказати ще менше, але, на відміну від спільниці, він більш стриманий і, схоже, вміє професійно поводитися зі зброєю.

Джейсон під час втечі після пограбування.

Люсію та Джейсона пов’язує не тільки кримінальне партнерство, але й романтичні відносини. Асоціація з Бонні та Клайдом напрошується сама собою (також є чутка про схожість сюжету зі сценарієм фільму «Місце під соснами»). Теми любові, довіри та зради напевно зіграють свою роль в заключній частині оповідання. На цьому місці можна почати довгий перелік припущень про долю парочки.

Trust?

Третій протагоніст?

Ще одна тема для спекуляцій, яка базується на тому, що в злитих роликах фігурував керований персонаж на ім’я Кай (Kai). Хоча це буквально ні про що не говорить. Ми все ж вважаємо, що третього протагоніста не буде — це фішка «п’ятірки», у «шістки» буде своя особливість, котра дозволить сплести історію героїв ще тісніше.

Хлопця, схожого на того, що зліва, бачили в іншій сцені трейлера — на автосходці. Це породило гіпотези, що перед нами — Кай, можливий третій головний герой гри.

Більше статей на тему GTA 6:
Увійдіть, щоб коментувати.