Меню закрити

Головна / НовиниRockstar та Take-Two / Rockstar Games проти профспілки: нові протести, відкритий лист та парламент

Rockstar Games проти профспілки: нові протести, відкритий лист та парламент

OPla G
14 лис в 21:49
  120
  1
З моменту скорочення 34 людей пройшло два тижні, й події навколо Rockstar Games розвиваються лавиноподібно.

Перші демонстрації, організовані Independent Workers of Great Britain, компактно вмістили у репортаж, в якому також розкривається мотивація постраждалих. Колишні співробітники розповідаються про те, що не мають іншого варіанта, окрім як добиватися відновлення на роботі (також вимагають компенсацій за цей час). Просто влаштуватися в іншому місці у них не вийде — з приміткою «звільнений(а) за неналежну поведінку» можуть просто ніде не взяти.
Протести будуть відбуватися й надалі. Сьогодні були проведені під офісами Take-Two в Лондоні та Парижі, а на вечер понеділка плануються повернутися під штаб-квартиру Rockstar North в Единбурзі.

Демонстрація під будівлею T2 в Лондоні, Англія. Демонстрація під будівлею T2 в Парижі, Франція.

Солідарність тих «рок-зірок», хто зберіг свої місця, продемонстрована не тільки виходом окремих людей до протестувальників, але й відкритим листом, підписаним 220 діючими працівниками. У зверненні до керівництва вони просять повернути усіх на свої посади.

Тим часом представники IWGB повідомили, що подали на Rockstar в суд. У них є шанси довести свою правоту або хоча б добитися бажаного іншими способами. На інцидент, як і було обіцяно раніше, звернули увагу в Палаті громад Великої Британії. Крістін Джардін, представниця Західного Единбурга, у своєму виступі донесла про проблему, що виникла. Голова нижньої палати парламенту завірив, що він обговорить це з міністрами та подивиться, які дії можуть бути прийняті.

Будемо сподіватися, що дуже скоро ситуація розв’яжеться, щоб її наслідки ніяк не могли вплинути на розробку GTA 6.
Источник
iwgb.org.uk, gameworkers.co.uk
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.