RU
Меню закрити

Головна / НовиниGrand Theft Auto / «Вихідний код» GTA 3 та GTA: Vice City, який допоможе моддингу

«Вихідний код» GTA 3 та GTA: Vice City, який допоможе моддингу

  117
  0
Через майже 5 років проект re3 дістався релізу версії 1.0. Тепер «вихідний код» GTA 3 та GTA: Vice City доступний усім бажаючим — нас чекає безліч модифікацій та експериментів з класичними GTA.

Завдяки re3 «Вайс» та «трійку» змогли запустити на Nintendo Switch, а також на PlayStation Vita та Nintendo Wii U. Вже зараз автори внесли чимало покращень, виправив деякі баги, прибравши загрузку між островами та повернув оригінальні для PS2-версії особливості. В майбутньому вони збираються попрацювати над фізикою при великому FPS, підвищити продуктивність на слабких пристроях і не тільки. Куди важливіше, що дана робота допоможе усім ентузіастам-модоробам, котрим тепер легше реалізувати всі свої технічні та косметичні ідеї на наявній базі без використання CLEO-скриптів. Чекаємо більше фанатських збірок так глобальних модифікацій!

Повідомляється, що юридично проект чистий, тому що створений за методами зворотної розробки (деякі емулятори зібрані по цьому ж принципу) та не використовує матеріал, захищений авторським правом. Більш того, щоб провести запуск, необхідно купити ліцензійну копію гри в Steam.
Більше новин на тему Grand Theft Auto:
Увійдіть, щоб коментувати.