RU
Меню закрити

Головна / НовиниНавколоGTA / Grand Theft Art by Netflix

Grand Theft Art by Netflix

  82
  2
У суботу, 28 серпня 2021 року, в ефір вийшов серіал під назвою El cártel de los Sapos: El origen (у перекладі — «Картель: початок») від стрімінг-велетня Netflix. Судячи з опису, в ньому розповідається історія становлення картелю з Калі. Його члени перехопили лаври Пабло Ескобара після смерті найвідомішого наркоторговця — це стало головною темою третього сезону відмінного серіалу «Наркос» (2015-2017). Але спільноту привернула не сама новинка, а те, як її подали. Користувачі Reddit першими звернули увагу на те, що ілюстрації з вступного ролика дуже нагадують арти GTA різного часу: «Онлайн», «п’ятірка» та навіть «Сан Андреас».

Grand Theft Art by Netflix Grand Theft Art by Netflix Grand Theft Art by Netflix Grand Theft Art by Netflix Grand Theft Art by Netflix

Netflix вже прийшов до того, що кількість стала важливішою за якість (зверніть увагу хоча б на тривалість у 60 серій — щоб подивитися їх усі, вам потрібно без малого дві доби!), але щоб опуститися до такого?.. Як на мене, компанії треба замислитися щодо більшого контролю за своїми проектами та людьми. Що стосується реакції Take-Two як правовласника GTA, то її, наскільки нам відомо, немає. Мабуть, явна крадіжка не загрожує економічно.
Більше новин на тему НавколоGTA:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.