RU
Меню закрити

Головна / НовиниGTA: San Andreas / Готуйтесь пізнати GTA: San Andreas у віртуальній реальності

Готуйтесь пізнати GTA: San Andreas у віртуальній реальності

  126
  2
До цього анонсу тільки одну гру Rockstar Games переносили у віртуальну реальність — L.A. Noire в 2017 році. Через три роки автори порту заявили про те, що працюють над новим VR-проектом для R*. Ми були впевнені, що такий режим буде доступний в новій версії GTA 5, яка вийде навесні 2022-го (наше припущення базувалось на тому, що в «п’ятірці» є вид від першого обличчя, а, значить, частина справи вже зроблена). Але виявилось, що це інша популярна гра в серії — GTA: San Andreas (щоправда, це не відміняє того факту, що й в п’ятій части може з’явитися VR-режим).

Про це на заході Connect оголосив (22:45) сам Марк Цукерберг, засновник компанії Facebook, яка володіє виробником шоломів віртуальної реальності Oculus. На офіційному сайті вже продублювали інформацію. Стверджується, що GTA: SA у VR буде доступна на моделях шоломів Quest 2. Розробка тривала декілька років та ще незакінчена, тому нема ніякої конкретики стосовно дати релізу.

Варто зауважити, що найймовірніше мова йде про ремастер-версію гри, а не про класичний оригінал. Це не перший випадок, коли ігри GTA: Trilogy — Definitive Edition стануть поширювати окремо, але такі випадки поки що одиничні. Перевидання будуть продавати тільки у складі збірки.
Більше новин на тему GTA: San Andreas:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.