RU
Меню закрити

Головна / НовиниGTA: San Andreas / Чого очікувати від GTA: SA в VR?

Чого очікувати від GTA: SA в VR?

  125
  3
У кінці минулого тижня нас здивували анонсом VR-версії GTA: SA, тим паче, у рамках показу Facebook. Ми очікували оголошення про проект з боку Rockstar Games, але цього не сталося. Тому доведеться самим розбиратися з тим, що представляє собою GTA: San Andreas у віртуальній реальності.

Поки що крім слів Марка Цукерберга та публікації на сайті Oculus немає ні подробиць, ні скріншотів (кадр вище — фанатська робота), та й взагалі нічого. Але через формулювання «…we announced that the Rockstar Games classic Grand Theft Auto: San Andreas is in development for Quest 2» деякі ресурси припустили, що мова йде про оригінальну GTA: SA, а не про Definitive Edition. Ми ж вважаємо, що важливе словосполучення треба перекласти не як «класична GTA: San Andreas», а як «класика Rockstar Games».

Такий інфопривід став чудовим шансом позмагатися в дотепності.

Звичайно, «чашка гарячого кофе» в грі не з’явиться (тут усі надії виключно на модоробів), як й деякі інші функції. Можна міркувати, які саме, але слід сказати про те, що напевно усі можливості «Сан Андреаса» використати не вдасться. Згадаємо хоча б L.A. Noire в VR — та версія детективу включала лише тільки 8 справ з 26 (стільки в повному виданні). Вважаємо, що GTA: San Andreas також буде сильно урізана, проте у віртуальній реальності…

Ну, і як не згадати слова Штраусса «Наше-Все» Зельника про те, що VR, як і хмарний геймінг, це лише «тимчасовий хайп»? Але й ним треба користуватися, тим паче, коли це означає співпрацю з таким гігантом як Facebook (перепрошую, Meta). Невідомо, чи є вона ексклюзивною, тому що версії для інших шоломів віртуальної реальності, наприклад, PSVR, поки під питанням.

До речі, в найближчий час відбудеться фінансовий звіт Take-Two, а, значить, й публікація новини з вашої улюбленої рубрики. Є вірогідність, що до зборів з’являться свіжі подробиці — розробники заздалегідь оголошують про деталі, які будуть оприлюднені під час фінзвіту (і як в будь-якому випадку злиті, якщо про них не сповіщати офіційно).
Більше новин на тему GTA: San Andreas:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.