RU
Меню закрити

Головна / НовиниІнше / PS-дайджест: чарт завантажень та нюанси для підписників

PS-дайджест: чарт завантажень та нюанси для підписників

  91
  2
Обидві частини Red Dead Redemption з’явилися в PS Plus на декілька місяців, а показники GTA 5 нового покоління падають.

Red Dead Redemption в PlayStation Store.

Оновлений PlayStation Plus запущений в Америці. Вже є детальна інформація про те, які ігри та скільки часу будуть в бібліотеці підписки. Наприклад, в Red Dead Redemption можна буде грати шляхом стрімінгу до 17 жовтня, оформивши Premium (найдорожча версія). Також усім преміум-підписникам буде доступна Mafia: Definitive Edition. У версії дешевше (Extra) до 20 вересня — Red Dead Redemption 2. Що стосується GTA, то поки що її в каталогах немає.

Red Dead Redemption 2 в PlayStation Store.

Після високих місць у березні «п’ятірка» для PS5 почала втрачати позиції в топі найбільш завантажуваних ігор місяця. Так, у квітні в Європі гра зайняла восьму стрічку, а в США та Канаді — 18-у. PS4-версія стала другою у Старому Світі та п’ятою — в Новому (RDR 2 — номер 5 та номер 9 відповідно).

А ось у травні хіт став всього лише 17-им в європейському регіоні, а в двадцятку північноамериканського не потрапив зовсім. Тим часом, інтерес до PS4-версії зберігся — вона стала третьою після Minecraft та NBA 2K22 (уся трійця в обох регіонах однакова). Вестерн — п’ятий в Північній Америці та сьомий в Європі.

Нагадуємо, що пропозиція з безкоштовним (для власників PlayStation 5) та «Онлайном» за півціни (для володарів Xbox Series X/S) добігає кінця.
Більше новин на тему Інше:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.