RU
Меню закрити

Головна / НовиниGCU / Підсумки 2022 року

Підсумки 2022 року

  125
  3
Зазвичай у цей день ми поздоровляємо усіх з прийдешнім Новим роком та усіма супутніми святами. Але зараз, чесно кажучи, не до цього. Тому відразу перейдемо до підсумків 2022-го, котрий був багатий на цікаві події у контексті GTA.

2022

GTA 6

Минулі дванадцять місяців можна сміливо називати роком GTA 6, попри те, що вона навіть не була повноцінно анонсована. У лютому Rockstar Games оголосила про свої плани та заїкнулась про те, що працює над «новою Grand Theft Auto» (без вказаної цифри). Це спричинило цілий ланцюжок подій, які не обмежувались інсайдами (хоча й були правдиві). Влітку стало відомо, що на «шістку» кинуті усі сили R* — студія відмовилась від ремастерів GTA 4 та Red Dead Redemption (але в цьому у більшому ступені була провина перевидання «Трилогії») і постійної підтримки Red Dead Online. Нажаль, стільки ж сил не кинули на захист напрацювань, так як у вересні сталася подія року — хтось зламав «рок-зірок» й опублікував майже сотню відеороликів, котрі демонстрували GTA 6. Розробникам довелось визнати очевидний факт — зливи справжні. У справу втрутилось навіть ФБР, дуже швидко був заарештований той, хто, імовірно, стояв за найкрупнішим витоком в історії ігрової індустрії.

GTA 5 та GTA Online

У середині березня у продаж надійшло видання «п’ятірки» для PlayStation 5 та Xbox Series X/S (та не для всіх). Це продовжило життя грі, якій у наступному році виповниться вже 10! Спеціально для консолей нового покоління запустили платну підписку GTA+, яка дає додатковий набір бонусів в «Онлайні». До речі, тим, хто активно користується донатом, зробили невеличкий подарунок у грудні, підняв номінали «акулячих карток» (проте, з цим напевно виростуть й ціни у грі). Впродовж року традиційно вийшли два тематичних доповнення: «Злочинні організації» та «Нарковійни Лос Сантосу». Гравці вже відсвяткували Різдво, прямо зараз зустрічають Новий рік і вспіли днями постраждати від нового експлоїту.

Grand Theft Auto

У цьому році серії виповнилось 25 років! Дві інші круглі дати (20-річчя) — у GTA: Vice City та родинної серії Mafia (також ми дізнались, що нова частина знаходиться у розробці). А двадцять (чи близько того) могло б виповнитися так і не знятому фільму по GTA з Емінемом у головній ролі.

Світла пам’ять

Тут хотілось би сказати лише про остаточну смерть GTA: iFruit і клінічну смерть однієї з версій GTA: Chinatown Wars, але… У всесвіті Grand Theft Auto сталося декілька втрат. Не стало музик, творіння яких ми слухали в улюблених іграх (один-два, три), та Рея Ліотти, голосу самого Томмі Версетті.

Зміни на GCU

Головний вектор робіт нашої редакції в 2022 році — українська версія сайту.
Ми поділимось подробицями, як тільки це буде можливо, тож продовжуйте стежити за нашими новинами.

Чого чекати в 2023?

Попри офіційне підтвердження розробки шостої частини, навряд чи у наступному році нам доведеться побачити трейлер, скріншоти чи щось подібне. Треба запастись терпінням. Але що точно буде, так це два DLC для GTA Online (одне влітку, інше — у грудні). Можливо, реліз GTA: Trilogy — Definitive Edition у Steam і Epic Games Store та на мобільних пристроях. А ще у 2023-му 20-річчя другої частини «Макса Пейна». Тож чекаємо більше інформації щодо рімейку перших двох Max Payne.

Чого побажаємо

Робіть і живіть так, щоб перед вами хоч і незримо, але відчутно з’являвся напис RESPECT +.

2022 рік в одному зображені.

Більше новин на тему GCU:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.