RU
Меню закрити

Головна / НовиниGTA: Trilogy / Перевидання «Трилогії»: тисяча гравців, «змішані» відгуки та запуск на Steam Deck

Перевидання «Трилогії»: тисяча гравців, «змішані» відгуки та запуск на Steam Deck

  120
  1
Тиждень тому в Steam випустили GTA: Trilogy — Definitive Edition, і з великою ймовірністю це «золотий час» для збірки в цифровому магазині Гейба. По-перше, її відразу купили ті, хто планував це зробити та чекав появи саме в Steam. По-друге, прямо зараз діє знижка в 50% (до 2 лютого), і це найвигідніша пропозиція з тих, що будуть в найближчому майбутньому.

Про головний нюанс (відсутність будь-яких змін) ми вже писали. Він послужив причиною не тільки гніву фанатів, але й знущань з боку інших студій. Слідом за постіроністами-козоводами вколоти R* вирішили творці ігрової серії Postal. Зробили вони це (оригінальне повідомлення, копія), звичайно ж, заради піару четвертої частини свого дітища, але з висловленою претензією сперечатися складно.

Що стосується показників перевидання «Трилогії», то їх важко назвати високими. В «оновлений» «Сан Андреас» з суботи стабільно грає плюс-мінус тисяча гравців. У двох інших іграх відмітка не досягла 1 000 навіть в момент найчисельнішого перебування граючих в один момент. Відгуки знаходяться в категорії «змішані» — у середньому тільки 2/3 усіх рецензій є позитивними. А ось говорити про кількість тих, хто придбав збірку, не доводиться — різні джерела дають занадто відмінні одне від одного цифри.

Заради інтересу можна самому подивитися статистику та порівняти її з оригінальними іграми: Якщо у вас є Steam Deck, і ви вважаєте, що для «портативної гри підійде», то автор цього матеріалу намагається відмовити від таких думок:
На низьких налаштуваннях має бути 60 кадрів у секунду, але виходить 30 fps, які інколи підіймаються до 40-50 к/с, але потім знов «провалюються» до 30.

На фоні цього мимоволі виникає питання: а чи так потрібен реліз перевидання «Трилогії» в Epic Games Store, який має статися до кінця місяця (можливо, вже сьогодні ввечері?).
Більше новин на тему GTA: Trilogy:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.