RU
Меню закрити

Головна / НовиниGTA Online / Новинки в «Онлайні»: «Остання доза», Willard Eudora та Ocelot Virtue

Новинки в «Онлайні»: «Остання доза», Willard Eudora та Ocelot Virtue

  182
  0
Сьогодні в GTA Online відбувся найбільший реліз контенту за три місяці.

Серія «Остання доза» включає 5 (дивно, що не шість як завжди) нових сюжетних місій та є фіналом початої у грудні історії. На нас чекають літаючі бургери, суперництво з відомим психотерапевтом та багато чого іншого. Зверніть увагу, що дзвінок від Дакса може затримуватись через тимчасове вирішення проблеми, з якою ми зіткнулись вчора — переключіть частоту сповіщень на попереднє значення, а потім поверніть на 1 годину, щоб знову припинити спам від Лестера.

Кадр з нових місій. Кадр з нових місій. Кадр з нових місій. Кадр з нових місій. Кадр з нових місій.

Перша транспортна новинка тижня — Willard Eudora. Шикарний ретромобіль можна придбати на сайті Southern San Andreas Super Autos за 1 250 000 GTA$ та… знову лише в обмежені терміни — до 30 березня. Нагадаємо, що якщо під час роботи в таксі виконати 10 каскадерських стрибків, для цього авто можна буде купити ліврею Downtown Cab Co.

Willard Eudora.

Друга автомобільна новинка, Ocelot Virtue, ще не надійшла у продаж, але вже є у грі. Отримати електричний суперкар можна двома способами: в якості бонуса підписникам GTA+ (перевіряйте сайт Legendary Motorsport) чи в якості нагороди за виконання усіх п’яти нових сюжетних місій.

Ocelot Virtue. Унікальний Ocelot Virtue за завершення «Останньої дози».

А усіх, хто полюбляє моду, потішать свіжі колекції. У числі нової одежі є, наприклад, кардигани.

Нова одежа.

Джерело
rockstargames.com
Більше новин на тему GTA Online:
Увійдіть, щоб коментувати.