RU
Меню закрити

Головна / НовиниІнше / Що означає скасування E3 2023

Що означає скасування E3 2023

  125
  2
В останні дні березня прийшла звістка, яка, ймовірніше за все, констатує: чергова епоха ігрової індустрії закінчилась. Організатори найбільшої тематичної виставки, E3, сповістили про скасування загального збору в цьому році.

Electronic Entertainment Expo.

Причиною такого рішення назвали «низький рівень інтересу до івенту». Так і є — видавці типу PlayStation, Xbox, Nintendo, Ubisoft та багато-багато інших відмовились від поїздки на шоу. Серед великих гравців єдиний, хто підтвердив свою участь, — KONAMI. Зв’язано це з тим, що ігрові компанії останні роки фокусуються на своїх показах, які проводять в онлайн-режимі. Так вони заощаджують гроші та привертають більше уваги до власного бренду. Відправною точкою цього процесу можна назвати 2020-ий, коли світом став розповсюджуватись COVID-19. У той рік Electronic Entertainment Expo була скасована, але у наступному повернулась в цифровому вигляді. Потім знов була перерва, а влітку E3 збиралась перезавантажитись не тільки як онлайн-, а й як офлайн-захід. Не судилося. Організатори все ще вірять у майбутнє виставки, але ігрова спільнота вже розуміє, що епоха добігла кінця.

Уперше Electronic Entertainment Expo відбулась в травні 1995-го у Лос Анджелесі (базове, але не беззмінне місце проведення), й за майже 28 років застовпила за собою статус найбільшої події індустрії.

У контексті GTA та Rockstar Games ми пам’ятаємо E3 загалом завдяки повідомленням про те, що компанія не з’явиться (як в 2010, 2011, 2012 та інші роки). Але так було не завжди — у 2020 та 2014 роках студія презентувала в ЛА нові версії GTA 5 та GTA Online, а в 2007 та 2009 там з’явилась перша інформація про PS3-ексклюзив Agent, що так і не вийшов. А більше 20 років тому на E3 2001 продемонстрували трейлер GTA 3.
Більше новин на тему Інше:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.