RU
Меню закрити

Головна / НовиниRead Dead / Знову в очікуванні римейка/ремайстра RDR?

Знову в очікуванні римейка/ремайстра RDR?

  99
  1
Ще декілька років тому активно ходили чутки про те, що Red Dead Redemption (та й GTA 4) можуть перезбирати у вигляді ремайстра чи навіть римейка. Однак після провальної GTA: Trilogy — Definitive Edition Rockstar Games вирішила відкласти ці ідеї. І ось з’явився новий привід заговорити про можливість реалізації такого проекту. Корейське класифікаційне агентство внесло зміни в інформацію про гру 13-річної давнини (посилання 1, посилання 2).

Зміни в оцінці Red Dead Redemption.

У переліку «гріхів» вестерна додали пункт body damage, що можна перекласти як «пошкодження тіла» та означає відірвані кінцівки та подібні радощі геймінгу. До цього таке формулювання використовувалось лише для декількох ігор — Red Dead Redemption 2 та двох останніх «Думів». А ось номер, що включає приставку NV, говорить про те, що мова йде про консольні версії (у ПК — NP). Нагадаємо, RDR виходила на PS3 та Xbox 360. Для більш нових «коробок» доступна за системою зворотної сумісності у роздільній здатності 4K і з 60 кадрами в секунду, а в рамках PlayStation Plus була доступна минулого року. На комп’ютери гра так і не заглядала.

Джоне, заглянь до нас на ПК!

Очікувати чогось конкретного ще зарано — треба дочекатися офіційної інформації. А поки можна відзначити, що «переоцінка цінностей» може як передувати хорошим новинам, так і не значити нічого. У нас вже був досвід, коли анонс відбувся після видачі оцінки, так й випадок, коли подібна інформація тільки завела в оману.
Більше новин на тему Read Dead:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.