RU
Меню закрити

Головна / НовиниGCU / Наші соцмережі: GTA як мультивсесвіт, друга поспіль перемога Rockstar Racing та інше

Наші соцмережі: GTA як мультивсесвіт, друга поспіль перемога Rockstar Racing та інше

  104
  1
У наших соцмережах ми нерідко викладаємо контент, який по своєї важливості не дотягує до повноцінного матеріалу — часто це фанатські відео та ілюстрації. І щоб наші відвідувачі не пропускали його, навіть якщо не підписувались на GCU на інших ресурсах, ми збираємо ці добірки.

Гараж на 50 місць на бульварі Екліпс, який додали в «Онлайн» у лютому, став об’єктом інтересу віртуальних фотографів, чиї роботи зібрали на сайті розробників.

Бачили вірусний ролик Harry Potter by Balenciaga, що створений штучним інтелектом? З’явилася GTA-версія. Як вам Fashion Theft Auto?
Як виглядають СіДжей та компанія, якщо зобразити їх у стилістиці другої половини XIX століття?

«Портрети відомих членів Grove Street Families, масло на полотні. Лос Сантос, приблизно 1869.»

Талановитий творець мініатюр (зверніть увагу на монету біля ґанку, щоб розуміти масштаби фігурки) зробив власну версію трейлера Тревора з GTA 5.

Мініатюра: трейлер Тревора.

А ось майстер піксельної графіки Naif зобразив інші культові місця ігрового всесвіту — Гроув Стріт з GTA: San Andreas та перший притулок в GTA 4.

Піксельний Гроув Стріт.

З наближенням прем’єри фільму «Барбі» росте не тільки кількість реклами, але й мемів.

Кен з Вайс Сіті > Кен Барбі.

Якщо Кена з Вайс Сіті визначаємо в пару до Барбі, то її Кена — на простори «п’ятірки». А що, там Райан Гослінг виглядає достатньо органічно.
Як і герої серіалу «Пуститися берега» — в Ліберті Сіті.
Не погрожуй Південному Централу Вулиці Гаю, попиваючи сік у своєму кварталі!
Пам’ятаєте тріумф Rockstar Racing на Нюрбургринзі минулого року? В цьому команда повторила успіх у своєму класі (перемога!) та перевершила загальний результат, ставши 63-ою серед усіх автомобілів (в 2022-му увійшла в топ-75). Ціль на наступний рік — оформити хет-трик.

Rockstar Racing на Нюрбургринзі в 2023 році. Вже без R* на корпусі, але також з відмінними результатами. Втім, емблема Rockstar Games красується на комбінезонах команди.

А ви знали, що на популярному ресурсі wikiHow є докладна ілюстрована інструкція того, як скарижитися Rockstar Games та Take-Two? Користуйтесь на здоров’я!

Більше новин на тему GCU:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.