RU
Меню закрити

Головна / НовиниНавколоGTA / Повторне відкриття закусочних з GTA

Повторне відкриття закусочних з GTA

  109
  2
Якщо доля якимось чином закине вас у Каліфорнію на найближчі два тижні, ми знаємо, чим вам зайнятися. До виставки Comic-Con 2023, що пройде в Сан Діего, заклад Smokin J’s BBQ знов відкриє Cluckin’ Bell зовсім як минулого року. Закусочну з всесвіту Grand Theft Auto в реальному житті можна відвідати 19-23 липня з 11 ранку до 9 вечора в середу, четвер та неділю та до 12:00 (всього година?!) у п’ятницю та суботу за адресою 751 Fourth Ave, San Diego, CA 92101. Окрім звичного меню та такого рідного оформлення відвідувачів чекають «обмежена кількість уніформи та ексклюзивні килимки для йоги за досягнення у конкурсі віджимань Beat the Cock».

Меню в Cluckin’ Bell у 2022 році. Фото: @gibzongirl з Твіттера.

Але це не все. Організатори використають ще одну фастфуд-франшизу з GTA, даючи можливість (вперше!) поїсти ще й в Burger Shot. Його двері будуть відчинені 14-16 липня з 11 ранку до 8 вечора у п’ятницю та суботу та до 7 вечора у неділю в минулорічному місці (14035 Midland Road, Poway, CA 92064). Там розіграють не тільки уніформу, але й іграшкові Declasse Stallion в лівреї Burger Shot (такі у вас напевно є в гаражах в GTA 5 та GTA Online).

Фотографії та відео з місць подій ми будемо оперативно викладати в наші соцмережі. Підписуйтесь: Telegram, Twitter, Facebook.
Джерело
rockstarintel.com
Більше новин на тему НавколоGTA:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.