RU
Меню закрити

Головна / НовиниRead Dead / Наступного тижня вийде порт Red Dead Redemption

Наступного тижня вийде порт Red Dead Redemption

  106
  3
Розв’язка історії з чи то ремайстром, чи то римейком Red Dead Redemption. На офіційному сайті Rockstar Games з’явився анонс ні одного, ні іншого — на нас чекає порт (а як же слова Зельника про незацікавленість в «простому портуванні»?) вестерна на Nintendo Switch та PlayStation 4 (на PS5 також можна запустити). Окрім оригінальної гри у видання буде включене зомбі-доповнення Undead Nightmare, проте заявлені тільки сюжетні режими, без мультиплеєрів. Єдиним вказаним (поки що?) покращенням буде підтримка спрощеної та традиційної китайської, корейської, польської, бразильської португальської, російської, латинської іспанської мов. Придбати «нову» RDR можна буде 17 серпня за 50 доларів без одного цента, а поки оформлюємо попереднє замовлення: Nintendo eShop та PlayStation Store. Бажаючим отримати фізичні копії доведеться чекати до 13 жовтня.
Які висновки напрошуються? Якщо стосовно Switch-версії питань немає (власники персональної консолі нарешті отримають щось гідне від R*, а до таких цінників їм не звикати), то щодо іншого… Якого біса платити півсотні баксів фактично за те, що чудово вписувалось у рамки підписки PlayStation Plus? Тим паче з урахуванням того, що ні про які поліпшення ігроладу чи графіки продукту 13-річної давнини мови немає. Хіба що роздільна здатність, судячи з нових скріншотів, викладених на оновленій сторінці гри, буде дотягувати до 4K (на PS4 Pro та PS5; для портативки від Nintendo — 1080p). Заради інтересу можна порівняти скріни з PlayStation 4, Switch та оригінальних платформ.

Скріншот Red Dead Redemption на PlayStation 4. Скріншот Red Dead Redemption на PlayStation 4. Скріншот Red Dead Redemption на PlayStation 4. Скріншот Red Dead Redemption на PlayStation 4. Скріншот Red Dead Redemption на PlayStation 4. Скріншот Red Dead Redemption на PlayStation 4. Скріншот Red Dead Redemption на PlayStation 4. Скріншот Red Dead Redemption на PlayStation 4. Скріншот Red Dead Redemption на PlayStation 4. Скріншот Red Dead Redemption на PlayStation 4. Скріншот Red Dead Redemption на PlayStation 4. Скріншот Red Dead Redemption на PlayStation 4. Скріншот Red Dead Redemption на PlayStation 4. Скріншот Red Dead Redemption на PlayStation 4.

Скріншот Red Dead Redemption на Switch. Скріншот Red Dead Redemption на Switch. Скріншот Red Dead Redemption на Switch. Скріншот Red Dead Redemption на Switch. Скріншот Red Dead Redemption на Switch. Скріншот Red Dead Redemption на Switch. Скріншот Red Dead Redemption на Switch. Скріншот Red Dead Redemption на Switch. Скріншот Red Dead Redemption на Switch. Скріншот Red Dead Redemption на Switch. Скріншот Red Dead Redemption на Switch. Скріншот Red Dead Redemption на Switch.

Скріншот оригінальної Red Dead Redemption. Скріншот оригінальної Red Dead Redemption. Скріншот оригінальної Red Dead Redemption. Скріншот оригінальної Red Dead Redemption. Скріншот оригінальної Red Dead Redemption. Скріншот оригінальної Red Dead Redemption. Скріншот оригінальної Red Dead Redemption. Скріншот оригінальної Red Dead Redemption. Скріншот оригінальної Red Dead Redemption. Скріншот оригінальної Red Dead Redemption.

Перенесенням займалась Double Eleven Studios, інша стороння студія, яку найняла Rockstar Games. Англійці в індустрії з 2009 року, в портфоліо майже три десятки найменувань, а деякі співробітники (всього їх близько 300) — вихідці з Rockstar Leeds (обидва засновники брали участь в розробках певних частин GTA та інших ігор R*). Вочевидь, що DES куди ближча «рок-зіркам», ніж якісь GSG.
Головний мінус — величезну аудиторію, що буквально марила першою RDR на ПК, знову залишили ні з чим. А ось власникам сучасних Xbox засмучуватися нічого — вестерн чудово працює по системі зворотної сумісності за менші гроші.

П’ять куль в барабані, шоста напоготові. Черговий натяк розробників на GTA 6.

Більше новин на тему Read Dead:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.