RU
Меню закрити

Головна / НовиниGrand Theft Auto / Ігри включили в підписку GTA+ (доповнено)

Ігри включили в підписку GTA+ (доповнено)

  101
  0
Доповнення від 23.09: Мобільні ігри також будуть доступні в рамках GTA+ — це стало відомо з опису платної підписки в Microsoft Store.

Опис GTA+ в Microsoft Store.

Відсьогодні в перелік перків, які доступні підписникам GTA+, входять не тільки бонуси та ексклюзиви в GTA Online, але й можливість грати у щось з ростера ігор Rockstar. Першим проектом в рамках ініціативи, про яку вже давно ходили чутки, стане GTA: Trilogy — Definitive Edition. Відтепер усі власники PS5 та Xbox Series X/S, які доплачують 6 доларів на місяць (хм, ніколи не замислювались, чому шість… GTA 6 підтверджена?!), зможуть пройти «оновлену» «Трилогію» без доплат. Також бажаючі можуть придбати збірку з додатковою знижкою в 20%.

Новий розділ на офіційній сторінці GTA+, який присвячено доступним за передплатою іграм.

Коли відбудеться ротація вибраної гри (чи декількох ігор), поки невідомо. Але, з урахуванням того, що поточний період закінчиться за три тижні, можна зробити висновок, що перевидання будуть включені у підписку ще якийсь час після 12 жовтня. Навіть якщо ні, то решти 20 днів достатньо для ознайомлення, а то й проходження цього… кхм… продукту. Тим не менш, це цілком гарна пропозиція. Подивимось, що будуть давати пізніше. Наше припущення: Bully, Max Payne 3, L.A. Noire, можливо, Red Dead Redemption та GTA 4.
Більше новин на тему Grand Theft Auto:
Увійдіть, щоб коментувати.