RU
Меню закрити

Головна / НовиниGTA Online / 25-річчя Rockstar в «Онлайні»: святкова одежа та музикальний альбом

25-річчя Rockstar в «Онлайні»: святкова одежа та музикальний альбом

  69
  0
У річниці заснування Rockstar Games немає конкретної дати. Тому цілком логічно, що вчора, 15 грудня, в середині місяця, розробники по-своєму відзначили 25 років компанії, додавши в GTA Online чимало унікальної одежі, роздача якої, ймовірно, повторно більше не відбудеться. Тому поспішіть увійти у гру, щоб отримати три костюми, 11 чи 21 футболку (залежить від статі вашого персонажа), 2 худі та 1 ліврею («Спортивна з кастетами» для Itali GTO Stinger TT). Костюми можна було отримати раніше — на ювілей GTA 5. Вони присвячені трійці протагоністів (Франкліну, Майклу та Тревору), знайти їх потрібно в розділі «Костюми: Річниця GTA V». Кількість нових футболок залежить від того, дівчиною чи хлопцем ви граєте. Перші можуть надягти їх двома способами: звичайним та заправленими. Худі для обох гендерів однакові. Шукати дані елементи гардероба необхідно в розділах «Річниця GTA V» та «Річниця Rockstar» в категорії «Особливий верх».

Футболка STD Contractors. Футболка Go Go Space Monkey. Футболка Bugstars. Футболка San Andreas Republic. Футболка з маскою Тревора. Футболка з маскою Майкла. Футболка з маскою Франкліна. Чорна футболка Los Santos. Заправлена STD Contractors. Заправлена Go Go Space Monkey. Заправлена Bugstars. Заправлена San Andreas Republic. Заправлена з маскою Тревора. Заправлена з маскою Майкла. Заправлена з маскою Франкліна. Заправлена чорна Los Santos. Худі Go Go Space Monkey. Футболка Rockstar Says Relax. Річниця Rockstar. Заправлена R* Says Relax. Заправлена річниця Rockstar. Футболка Rockstar з гербом. Худі Rockstar NY.

Також звертаємо увагу на те, що з новим доповненням додали подарунки до дня народження персонажів. В залежності від того, скільки років вашому ігровому «аватару», стільки капелюхів для вечірок ви отримаєте. Нові будуть з’являтись на наступні річниці. Якщо ви в «Онлайні» з його старту в кінці 2013-го і переносили свій прогрес на новіші платформи, то у вас буде 10 святкових головних уборів. Крім того, гравці зі стажем 5 та 10 років отримають Бронзовий та Срібний костюми відповідно.

Капелюх для вечірки 1. Капелюх для вечірки 2.

Іншою подією п’ятниці став вихід чергового музикального релізу від Rockstar. Нам це цікаво тим, що він повністю (усі 57 хвилин) присвячений композиціям з GTA Online. Артист з псевдонімом DāM-FunK зібрав треки з доповнень для гри різних років, деякі переробив, і усе це вилилось в The Music of Grand Theft Auto Online Original Score. Посилання на усі можливі майданчики можна знайти тут, а для бажаючих послухати безкоштовно радимо Soundcloud.

Обкладинка DāM-FunK Presents The Music of Grand Theft Auto Online Original Score.

 1. DāM-FunK ft. HEALTH — ARENA WARS
 2. DāM-FunK — THE CONTRACT: Mass
 3. DāM-FunK ft. &ME — THE CAYO PERICO HEIST I
 4. DāM-FunK ft. James Curd — EXECUTIVES AND OTHER CRIMINALS
 5. DāM-FunK ft. Soulwax — LOS SANTOS DRUG WARS
 6. DāM-FunK — THE CONTRACT: Space
 7. DāM-FunK ft. Oh No — LOWRIDERS
 8. DāM-FunK ft. Holy Fuck — BIKERS
 9. DāM-FunK ft. Take A Daytrip — IMPORT/EXPORT
 10. DāM-FunK — THE CONTRACT: The Journey
 11. DāM-FunK ft. Nick Hook — THE DIAMOND CASINO HEIST
 12. DāM-FunK ft. Rampa — THE CAYO PERICO HEIST II
 13. DāM-FunK ft. Show Me The Body — SMUGGLER’S RUN
 14. DāM-FunK — THE CONTRACT: House Call
 15. DāM-FunK — THE CONTRACT: Smooth Kill

Ще став доступним трек BEAM x Cardo — South Side, уривок з якого ми чули в трейлері Chop Shop.
Більше новин на тему GTA Online:
Увійдіть, щоб коментувати.