RU
Меню закрити

Головна / НовиниGTA 6 / Великий розбір трейлера GTA 6

Великий розбір трейлера GTA 6

  140
  7
Трейлер GTA 6 виявися настільки насиченим подіями, персонажами та контентом, що написати всеохоплюючий огляд на нього задачка не з простих. Але ми спробували, озброївшись розкадруванням та спостереженнями, зробленими спільнотою, хлопцями з GTA Series Videos, тими, хто задокументував свій аналіз і не тільки, змішавши все це з власними судженнями. Але для початку давайте освіжимо в пам’яті сам відеоролик.
Звісно, варто відразу зробити декілька ремарок. Перед нами не ігроладне відео, й багато сцен заскриптовані, є частинами кат-сцен. Тому переносити абсолютно усе побачене у плоскість «Виходить, ми зможе робити і те, і це, і ще ось це» неправильно. Але, з іншого боку, Rockstar Games не страждає надмірним захопленням CGI-графікою у своїх показах, як це роблять інші компанії. Більш того, часто за підсумком продукт виглядає значно краще, ніж у трейлерах. Особливо це стосується моделей персонажів — на виході вони опиняються куди більш симпатичніші та приємніші. Не сумніваємось, що так буде й з «шісткою».

Декілька прикладів того, як головні герої в іграх Rockstar виглядали в трейлерах та в самій грі.

Трейлер відкриває кадр на мосту з щільним трафіком. У потоці можна вгледіти вантажівку JoBuilt Phantom з фурою пива Patriot, Maibatsu Mule, Tourbus, Zirconium Stratum. На задньому плані тюрма (за резервуарами з водою) та телевізійна вежа, прототипом якої була реально існуюча у Флориді висотою більше 600 метрів.

Кадр з трейлера GTA 6.

Камера переміщується ближче до пенітенціарного закладу, в паркані якого грає сонце. Очевидно, що освітленню розробники приділили чимало часу, зробивши максимально красивим. Можливо, настільки, наскільки не завжди буває в реальному житті. Також звертаємо увагу на небо — хмари, схоже, перебрались з Red Dead Redemption 2.

Кадр з трейлера GTA 6.

Ще один привід захопитися освітлення — те, як проміння проникають через сітку та падають на фігуру ув’язненої. Гостро зрячі можуть побачити чиїсь знімки над шконками.

Кадр з трейлера GTA 6.

Дівчину покличуть іменем Люсія — перед нами одна з головних героїв гри. А наш фокус зміщується на фізику волосся, яка в цьому трейлері займає чи не основне місце. За півтори хвилини ми ще не раз будемо спостерігати, як натурально ведуть себе локони персонажів. Кожне пасмо здійснює такий же рух, який воно робило б в реальності. Кількість та різноманітність зачісок здивує вас не менше.

Кадр з трейлера GTA 6.

Співрозмовниця, чиє ім’я, Стефані (Stefanie), видно на її бейджику, — співробітниця виправного закладу. На її робочому місці — фотографії сім’ї, а кабінет обставлено зовсім як справжній. Кучері, звичайно, прекрасні, але не варто випускати з уваги лицьову анімацію. Очі підіграють рухам та жестикуляції, по губам читаються вимовлені фрази. Невідповідність моделей та чудово пропрацьованих виразів обличчя, як це було в L.A. Noire, залишилась далеко в минулому.

Кадр з трейлера GTA 6.

Пам’ятаєте фразу Майкла, яка відкривала GTA 5?
Why did I moved here? I guess it was a weather.
У шостій частині звучить уривок діалогу:
— Luicia… Do you know why you’re here?
— Bad luck, I guess.
Відчувається здорова наступність. Та зміщення акцентів. 12 років тому це була репліка дорослого чоловіка, який відправився на пенсію після кримінальної кар’єри. Зараз же це відповідь легкої на підйом дівиці, котра не жалкує про те, що трапилось, а вірить, наче їй просто не пощастило. Характер в неї дай боже!

Кадр з трейлера GTA 6.

Океан навколо Вайс Сіті буде кишіти не тільки дорогими яхтами, але й жителями на зразок черепах, дельфінів, акул…

Кадр з трейлера GTA 6.

… та качок, від яких на морську гладь падає правильна тінь. А гідроцикли та Lampadati Toro залишають кільватерні струї, які, як і хвилі, вбіса природні.

Кадр з трейлера GTA 6.

Пляжі в GTA ще ніколи не були настільки заповнені. А на цьому, куди хвилями на берег викидаються водорості, ще й видно чітке розділення зон відпочинку для постояльців різних готелів, вид на які відкриваються на цьому кадрі.

Приблизні координати цього ж місця в реальній Флориді.

Кадр з трейлера GTA 6.

Вайс Сіті загальним планом — чудовий момент для позначення авторства. Попереду ми бачимо Оушен Біч, а сам мегаполіс відокремлений певною водоймою. Ви тільки подивіться на масштаб та кількість високих будівель! Не дивно, що вертоліт Maverick та гідроплан Dodo здаються просто маленькими комашками в цьому повітряному просторі. Другий тягне за собою плакат з написом: «Навіщо 69, коли є 919?», рекламуючи нічний клуб. Він відсилає до закладу E11even, співробітники якого вже встигли підметушитися та зробити собі рекламу на цьому.

Кадр з трейлера GTA 6.

Самі готелі виглядають дуже здорово: на балконах можна побачити надувні круги та інші предмети (повторів не видно), а на терасах своїм життям живуть NPC. Заглядати у вікна (збережіть цю звичку до кінця перегляду) в GTA 6 буде не соромно — інтер’єр більше не двомірний, а здається повноцінним приміщенням.

Приблизні координати цього ж місця в реальній Флориді.

Кадр з трейлера GTA 6.

Характерна для Флориди Леоніди болотна місцевість. Єдиний засіб пересування, який здатен впоратися з подібним ландшафтом, — аероглісер. Гравці припускають, що його назвуть не інакше як Vortex. А ще відзначають, як Люсія тримає рушницю, поки Джейсон (?) керує транспортним засобом.

Кадр з трейлера GTA 6.

Дика природа штату вражає своїм розмаїттям. З багатьох вже відомих представників фауни тут ми бачимо фламінго, журавлів, качок, алігаторів та оленя.

Кадр з трейлера GTA 6.

Один з найбільш вражаючих кадрів трейлера. Пляжі не просто забиті людьми, кожен зайнятий своєю справою. Хтось на пробіжці зі своїм чихуахуа чи на прогулянці з подругами, хтось просто валяється, загоряючи на сонечці (при тому лежать по-різному: на боці, схрестивши ноги, на животі). Хтось кидає приятелю банку пива, хтось фотографує/знімає свою жінку на телефон, хтось стоїть в T-pose, поки розпилюють спрей, а хтось просто гортає стрічку на своєму смартфоні. У всьому цьому русі пісок не є статичним покриттям. На ньому залишаються сліди, він прилипає до ніг… Якщо такий рівень деталізації та щільності неігрових персонажів буде в самій грі, а не в заставці чи лише трейлері, то це стане планкою, до якої навряд чи хтось дістане в осяжному майбутньому. Та ж «п’ятірка» з її пляжами-пустелями буде виглядати не просто застарілою, а древністю. Ну, а перед тим, як перейти до наступного кадру, відзначимо наявність джипа рятувальників (Lifeguard), гелікоптерів Buckingham SuperVolito та Sea Sparrow, а також гідроцикла Speedophile Seashark.

Приблизні координати цього ж місця в реальній Флориді.

Кадр з трейлера GTA 6.

Особисто для мене, як для людини, яка майже 10 років пропрацювала на торговельному флоті, сценка з гонкою на катерах — найулюбленіша за цю 91 секунду. Важко описати, наскільки правдоподібними виглядають судно та сам порт. Тут й швартові з захистом від щурів, й судові крани, що повернені до моря, й іржа під клюзом. Чим довше я дивлюсь, тим більше бачу деталей та тим більше мені здається, що я ось-ось вийду на вантажну вахту в свої 00-06 чи 12-18. Port of Vice City буде першим місцем, куди я підсвідомо поїду після інсталяції.

Крім того, це ще й відсилка до фільму «Маямі Вайс» 2006 року випуску — там є такий же кадр. А катер-катамаран праворуч — підтвердження додавання нового виду водного транспорту.

Кадр з трейлера GTA 6.

Як ми вже зазначали, волосся в трейлері прекрасне, але ви подивіться в бокове дзеркало кабріолета — там є відображення, і вони зовсім не статичні. Це буде видно й надалі. А ось NPC навряд чи будуть висовуватися з машин, щоб зняти щось на свої телефони — сцена, скоріш за все, заскриптована. Проте, можливо, показано новий автомобіль на основі Lotus Emira.

Приблизні координати цього ж місця в реальній Флориді.

Кадр з трейлера GTA 6.

Автосходка в районі з чисельними графіті (в реальному житті називається Wynwood). Зелена тачка — перша, якщо не взагалі єдина, з нових з повністю підтвердженою назвою. Сплутати Schyster PMP з чимось іншим важко. Хоча це не шестисота модель, яка була в «четвірці» та «Епізодах», а 700 — ці цифри можна побачити на авто ззаду, коли його показують ще раз ближче до кінця трейлера. Інші машини в кадрі: Albany Buccaneer Custom (лоурайдер!), Albany Primo, Vapid Chino.

Кадр з трейлера GTA 6.

У наступну мить з’являються Declasse Tulip M-100, Enus Jubilee, Vapid Stainer та новий мотоцикл, що нагадує Harley Highway King. Зверніть увагу не тільки на те, як у першого загасають задні габарити, але й на парубка з дредами. Він схожий на хлопця через один скріншот.

Кадр з трейлера GTA 6.

Будні (буквально будні, а саме понеділок, про що свідчить вивіска; чи будуть змінюватися програми?) стриптиз-клубу. Мужик біля сцени комусь нагадав Малюка Джейкоба з GTA 4, і тепер у нас на одну чутку більше… В будь-якому випадку, на персонажі футболка з туру гурту Dolls of Destruction. В реальному житті така дійсно є, хоча логотип в неї геть інший. Невже просто збіг? Ну, а серед міст гастролей можна розібрати Ліберті Сіті, Олдерні (?) Сіті, Вайс Сіті, Лос Сантос, Лас Вентурас та Сан Фієрро.

Кадр з трейлера GTA 6.

Так ось, про хлопця з автомобільної сходки (хоча то міг бути і не він, звичайно). В наступній сцені він зліва, і його бачимо ми не вперше. Дуже схожий персонаж на ім’я Кай (Kai) в зливах був керованим, і це породило розмови про те, що він може бути третім протагоністом. Але стверджувати подібне занадто рано. Зараз можна сказати про деталізацію: золоті грілзи (накладки на зуби), волосся під пахвами, текстура обличчя. А татуювання на правій руці може здатися знайомим, чи не так? Усе тому що її можна набити собі на спину в «Онлайні». У чоловіка праворуч темно-синя бандана прямо як у гаїтян з GTA: Vice City. Від нас більше не буду вимагати «вбити всіх гаїтян»?..

Кадр з трейлера GTA 6.

Місто продовжує проявляти активність й вночі. На Старфіш Айленд (чи як він буде називатися зараз) все освітлено, на паркувальних майданчиках стоять пікап Bravado Bison та фургон Bravado Youga Classic, а у бік відкритого моря відпливає яхта (чи дадуть нам встати за штурвал?). Завдяки вражаючій дальності промальовування помітні вежі Blue and Green Diamond (назва в житті, не в грі).

Приблизні координати цього ж місця в реальній Флориді.

Кадр з трейлера GTA 6.

Усі бачать готель Ocean View? А біло-жовтий Oceanic неподалік? Недивно, що пішохода в білому костюмі (зліва через дорогу) прийняли за відсилку до Ленса Венса (пасхалкою може бути, а самим напарником з «Вайс Сіті» — точно ні). З того, що сподобалось: ігуана (чи хамелеон) на плечі жебрака, інтер’єр кімнати (не забуваєте заглядати у вікна?), створений за технікою паралакс-маппінгу, тобто так, щоб здавався об’ємним, коли таким не є. І, звичайно, вибір авто: Benefactor Schafter, Bravado Gauntlet Hellfire, Grotti Carbonizzare, Grotti Cheetah Classic, Pfister Comet S2 Cabrio та Vapid Dominator GTX.

Приблизні координати цього ж місця в реальній Флориді.

Кадр з трейлера GTA 6.

Вочевидь, що практика додавання справжніх DJ та їх сетів з GTA Online припала розробникам до смаку. Але на сто відсотків ідентифікувати дівчину за пультом поки не вдалось. Претендентки дві: Peggy Gou та TOKiMONSTA. Обидві так чи інакше співрацювали з CircoLoco Records, музикальним лейблом Rockstar Games, а у другої з’являється тема з місяцями (дивіться декорації на сцені).

Кадр з трейлера GTA 6.

Захоплюючий вид на архіпелаг біля Вайс Сіті. Протяжність мостів та островів, що змінюють одне одного, буде обчислюватися кілометрами. Місце, яке підходило б для унікального стрибка більше, ніж старий міст з відсутніми секціями, не знайти. Також в очі кидаються Dodo, Reefer, Tropic та баржі з контейнерами, а ще невеличкий катер біля причалу, де, можливо, розташовується берегова охорона. Якщо вже водного транспорту буде багато, то і вона буде доречною. А хто звернув увагу на дирижабль? Як мінімум один підтверджено. І це не просто «якийсь» дирижабль, а місцева пам’ятка, яку прозвали «Товстун Альберт» (Fat Albert).

Приблизні координати цього ж місця в реальній Флориді.

Кадр з трейлера GTA 6.

Ви тільки подивіться, які розміри! Які ж величезні простори віддадуть нам на відкуп! Це не тільки момент, який переглядається аудиторією найчастіше, але й найбільш спірний. Дебати на тему того, чи Люсія перед нам, не втихають ні на день з моменту прем’єри. Гравці порівнюють зовнішність, риси обличчя, вигини тіла та навіть перерахували родимки героїні. Ми ж… просто насолодимось видом. (Важлива інформація для вашого друга: на дівчині купальник модного бренду Sessanta Nove).

Приблизні координати цього ж місця в реальній Флориді.

Кадр з трейлера GTA 6.

Напис VICE знаходиться біля аеропорту (на задньому плані), хоча в житті знайти його не вийде. Великі літери MIAMI можна побачити тільки в декількох художніх фільмах, події яких відбуваються в цьому місті. Наприклад, в перших двох частинах «Поганих хлопців» (Bad Boys), й там її зображають в безпосередній близькості від злітної смуги.

Кадр з трейлера GTA 6.

Вечірки на яхтах одна з візитних карток південного мегаполіса. Впевнені, їх буде достатньо. Як і контенту в соціальних мережах всередині гри (точніше, пародій на соцмережі). Іконка з силуетом мужика знайома усім, хто грав у Race ’n’ Chase: Get Truckin’ в «Онлайні». Судячи з кольору облямівки навколо кнопки Follow, це буде нова версія Snapmatic, а функціонал в неї буде схожий з Instagram (ну, чи будь-яким іншим майданчиком зі стрічкою коротких відеороликів).

Кадр з трейлера GTA 6.

Навіть не знаю, що тут дивує більше: алігатор в басейні чи неймовірна рослинність. Нова екстрена служба називається «Захист тварин та контрольоване полювання», в оригіналі Protection of Animals and Controlled Hunting чи POACH, що також перекладається як «Браконьєрство». Традиційний гумор «рокстарівців» в плані підбора максимально іронічних скорочень на місці.

Кадр з трейлера GTA 6.

В трейлері захоплює фізика не тільки волосся (оцінили пасмо, що зачепилось?), і це не вперше, коли ми в цьому впевнюємось. Також варто визнати, що хештег have.a.vice.day, який обігрує фразу Have a nice day та згадує назву Вайс Сіті, крутий! З того, що хотілось би вигадати самому.

Кадр з трейлера GTA 6.

Дрифт на сходці автолюбителів з правдоподібним димом та тінями, перекритими дорогами, не скрізь працюючими ліхтарями та цілою купою народу.

Кадр з трейлера GTA 6.

Подивіться на цей кадр з прямою трансляцією та поверніться до попереднього. Це одна й та ж сцена, що показана з двох ракурсів. Панянка з кудрявим волоссям схожа на ту, що сидить на задньому сидінні, двома скріншотами вище. А в цілому своїм видом дівчата нагадують дует City Girls з все того ж Маямі.

Кадр з трейлера GTA 6.

Деталізація прилавків у магазині це, звичайно, круто. Але важливіше подивитися на годинник у лівому верхньому куті. Там не тільки з’явились секунди, але вони ще й ідуть як в реальному житті, а не як зазвичай в GTA. Чи означає це, що на нас чекають зміни в обчислені часу всередині гри? Схоже, що так.

Кадр з трейлера GTA 6.

Нове телевізійне шоу про копів? Чи щось ще? Ще одна загадка, до якої приплітають й вірогідність існування третього головного героя, і наявність персонажа зі зливів (наче він ліворуч). Словом, робочих теорій чимало. А ось незаперечний факт: на табличці «Стережись пса» красується наш Чоп — зображення взято з HUD «п’ятірки».

Кадр з трейлера GTA 6.

Усе настільки добре відображується у калюжах, що не здивуємось, якщо в них на заправках Arrow можна буде побачити бензинові плями. В кадрі швидко на мить з’являється Vapid Sandking XL, а на самій АЗС — новий пікап, заснований на Dodge Ram.

Кадр з трейлера GTA 6.

Побачили армовану стрічку, якою обмотана внутрішня ручка дверей Imponte Ruiner? Цікаво, скільки подібних дрібниць можна буде встановити в салоні свого авто.

Кадр з трейлера GTA 6.

Відео, що присвячене якомусь покійнику на ім’я Руді (Rudi). Контент в соцмережах буде на будь-який смак та колір.

Кадр з трейлера GTA 6.

Частина побаченого може здатися достатньо дивним, поки не дізнаєшся, що це втілення певних людей та подій. (Поки ви надолужуєте, ми, мабуть, пірнемо в басейн).

Кадр з трейлера GTA 6.

Ще одна затребувана сцена. Відразу з декількох причин. Тут вам й другий краш для гравців — блондинка в патріотичному купальнику (її вже встигли роздягти за допомогою ШІ, чого я поки не зустрічав навіть з Люсією), й Nagasaki Outlaw та Vapid Caracara, й наче справжній бруд, й дискусії, а чи не діти/підростки борються в калюжі? Більше схоже на дорослих, які стоять на колінах, а ось поряд з ними… Хтозна.

Кадр з трейлера GTA 6.

Вже восьмий акаунт з соцмереж. Цей, між іншим, пов’язують з Лучадорою з GTA Online. А Хамлет (Hamlet) — назва району чи навіть міста.

Кадр з трейлера GTA 6.

Не виключено, що саме так закінчуються заїзди в багнюці в Thrillbilly Mud Club. З бочонками пива, танцюючими дівицями, реслерами-самоучками та…

Кадр з трейлера GTA 6.

… розбитими пляшками з вилитими рідинами.

Кадр з трейлера GTA 6.

Праворуч, на в’їзді в торгівельний центр, видно назви нових брендів. А ліворуч — білборд з іронічною рекламою медичного препарату. Логотип (в правому нижньому куті) схожий на емблему компанії Pfizer, яка відома всьому світові своєю вакциною від COVID-19. Очікується, що «рок-зірки» добряче проїдуться по пандемії, яка свого часу не пожаліла ні їх, ні кого б то не було ще. На передньому плані — шерифський Vapid Police Cruiser, а за ним новий поліцейський SUV. А десь на горизонті виглядає тренувальне поле для гольфа.

Кадр з трейлера GTA 6.

Це другий протагоніст, Джейсон, хоча його ім’я все ще офіційно не підтверджене. В цей раз йому виділено значно менше часу, ніж Люсії. Можливо, в наступному трейлері він стане головною діючою особою.

Кадр з трейлера GTA 6.

Після витоку наші користувачі задавались питанням, навіщо робити настільки функціональний салон (працюючі перемикачі, регулювання крісел тощо). Так ось, мабуть, для того, щоб така деталь як зміщення центра тяжіння виглядало натуральніше. Коли дівчина обертається, сидіння, яке відкидається під нею, повертається в початкове положення. Цікаво, що співучасниця тримає в руці двадцятки, що випущені не раніше 2020 року, серійний номер з першої банкноти вже використовувався — на стенді в агентстві в «Онлайні». Не виключено, що на усіх купюрах будуть саме ці символи.

Кадр з трейлера GTA 6.

Репортаж Weazel News означає, що сцена з перевернутим автомобілем та подальшим витягуванням з нього тіла прописана сценарієм, і навряд чи дорожня поліція буде так реагувати на наші з вами ДТП. Але виглядає все одно епічно. В зйомках приймали участь: Annis Hellion, Bravado Rumpo та Karin Intruder.

Кадр з трейлера GTA 6.

Цей кадр вже добряче затяганий усіма неодноразово через Джокера з Флориди, з якого списаний образ. Буквально на днях стало відомо, що він вимагає вже 5 мільйонів доларів. Rockstar, звичайно, не реагує. Відзначимо, що округ навколо Вайс Сіті буде називатися Вайс Дейл (Vice Dale), а Mega_MundoNews, цілком ймовірно, іспаномовні ЗМІ — латинського населення там предостатньо.

Кадр з трейлера GTA 6.

Перегони на Maibatsu Sanchez та Nagasaki Blazer на вулицях району, що наслідує Little Haiti. На будівлі намальовано прапор Гаїті. Схоже, етнічні банди з цієї країни у грі все ж будуть.

Кадр з трейлера GTA 6.

Ще одна (чи та ж?) мотоциклетна гонка, тепер за участі безпорадної поліції. Так чи інакше задіяні: Bravado Banshee, Karin Futo, Pfister Comet Retro Custom та Vapid Police Interceptor. Один з заголовків рухомого рядка: «Чоловік з Леоніди, якого засмоктало водним смерчем, вимагає від міста купити йому новий костюм».

Кадр з трейлера GTA 6.

У великому хлопці впізнали реп-виконавця Rod Wave з Маямі. На ньому футболка Righteous Slaughter. Пам’ятаєте такий шутер? В сьому частину грав Джиммі з «п’ятірки». Але це новий тайтл з підзаголовком Blood Ops (привіт, Call of Duty: Black Ops). За його спиною заманливо та дуже реалістично світить зеленим кольором світлофор.

Кадр з трейлера GTA 6.

Полиці в магазині виглядають зовсім як справжні. Ви тільки подивіться на деталізацію та різноманітність напоїв. Є Pißwasser (з новим сортом Nein), eCola (з оновленим дизайном), Nogo Vodka та інші перевірені часом найменування.

Кадр з трейлера GTA 6.

Кадр з трейлера GTA 6.

Втеча після скоєного злочину. Цікаво, що подальший розвиток подій ми бачили декількома сценами раніше, а ще декілька кадрів зі, схоже, все того ж пограбування будуть трохи пізніше. У будь-якому випадку, зараз в нас перед очима Benefactor Dubsta, Declasse Tulip та Übermacht Rebla.

Кадр з трейлера GTA 6.

Гравці вважають, що фізика автомобілів буде ближчою до четвертої частини, ніж до п’ятої. Але, справедливості заради, це все ж кат-сцена. Бачите, як Люсія тримається за скло? Не думаємо, що це буде можливо під час власне гри.

Кадр з трейлера GTA 6.

Знову ж, це заставка, але як красиво протектор шин залишає сліди на асфальті…

Кадр з трейлера GTA 6.

Любовна сцена, в якій ми дізнаємось про романтичні відносини партнерів. Приміщення дуже нагадує кімнату мотелю зі зливів. Зауважте як ведуть себе сережки (до речі, у Джейсона є дірка під сережку у лівому вусі) та волосся, що на голові Люсії, що на грудях її коханця.

Кадр з трейлера GTA 6.

Скільки ж всього на дверях крамниці! І стікер, що присвячено виконавцю пісні з трейлера (Petty Forever), і застереження покупцям, що продавці більше не стануть приймати гроші, що зберігаються в трусах, і багато чого ще. Лого магазину Uncle Jack’s нагадує мережу ресторанів з Флориди Flanigans, а обличчя для нього взяли з Red Dead Online, з постера про розшук Еверетта Моргана (Everett Morgan). Але не тільки до дверей треба придивлятися, але й до килимка, з якого вибивається пил, коли парочка ступає на нього.

Кадр з трейлера GTA 6.

Судячи з усього, нам показали самий початок гри. В спільноті припускають, що трейлер потрібно дивитися задом наперед, щоб з цього складалась певна хронологія. Фінальний кадр. Завіса.

Кадр з трейлера GTA 6.

Висновок

Уся ця історія з витоком трейлера здається якоюсь дивною. Навіщо R* було заливати його за добу до прем’єри? Невже не здогадувались, що таке може відбутися? Ролик не просто злили за 15 годин — його завантажили куди раніше, встигли знайти покупця у числі криптоциган та виклали це у загальний доступ. Благо, що якість була настільки ультрашакальною, а реклама прописувалась величезними літерами, що розгледіти толком було нічого. Не знаю, як можна було примудритися зіпсувати собі перше враження. Взагалі, подивившись показ вперше, я подумав, а це точно GTA 6? Нагадувало якийсь Far Cry 6: драйв, динаміка, крокодили. Справа в тому, що звичайно дебютні трейлери у Rockstar виходять більш спокійними, чи що. Нам показують прекрасні види та прокатують містом без особливої напруги. А тут відразу з вогню та в полум’я. «Шістка» вривалась ураганом. І не відразу були зрозумілі усі відсилки. Виявилось, що це настільки Florida, що південніше просто бути не може. В результаті, чим більше переглядаєш трейлер, чим детальніше розбираєшся в ньому, тим сильніше ця гра починає подобатися. Чого вже, я закоханий у неї. Якщо хто й знає, як зацікавити аудиторію, то це творці Grand Theft Auto.
Більше новин на тему GTA 6:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.