RU
Меню закрити

Головна / НовиниRockstar та Take-Two / Take-Two оскаржує логотип Remedy

Take-Two оскаржує логотип Remedy

  48
  1
У квітні минулого року автори оригінального Max Payne, його сіквела, їх майбутнього римейка та багатьох інших ігор оголосили про зміну своєї емблеми. Remedy Entertainment була заснована в серпні 1995 року, але перший логотип отримала тільки через 11 місяців. Втім, ще за два роки, у липні 1998-го, його довелось прибирати — LucasArts поскаржилась на схожість зі своїм. 29 квітня 1999 року презентували той, що добре знайомий геймерам та прослужив майже чверть століття. Але і його вирішили переробити, пояснивши це так:
Куля в літері R представляла епоху Макса Пейна, але сьогодні Remedy набагато більше, ніж одна гра. В нашому портфоліо повно ігр, старих та нових.

Історія логотипів Remedy.

Але ось халепа: як з’ясувалось сьогодні, нове лого теж хочуть оскаржити. А найцікавіше, що робить це Take-Two Interactive, материнська компанія Rockstar Games, у якої з фінською студією давні тісні ділові та товариські відносини, які почались з Max Payne («рокстарівці» володіють правами на франшизу), а прямо зараз — спільний проект за першими двома частинами («рок-зірки» фінансують розробку). І T2 апелює як раз до схожості логотипів Remedy та R*. Взагалі, їх хлібом не годуй — дай тільки посудитися з приводу чогось такого (приклад 1, приклад 2).

Логотипи Remedy та Rockstar Games.

Чим закінчиться ця суперечка, поки невідомо (справа на розгляді), як й те, чи вплине це якось на римейк Max Payne 1&2. З детальною інформацією про товарний знак можна ознайомитись в реєстрі інтелектуальної власності (один, два) чи у форматі документі (один, два).
Більше новин на тему Rockstar та Take-Two:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.