RU
Меню закрити

Головна / НовиниФайловий архів / Мріяли про GTA: San Andreas Stories? Отримайте декілька!

Мріяли про GTA: San Andreas Stories? Отримайте декілька!

  76
  0
У свій час, після виходу GTA: Liberty City Stories та GTA: Vice City Stories, фанати очікували, що наступною портативною грою стане приквел до GTA: San Andreas. Розробники все ж розповіли передісторію, але тільки у форматі відеоролика. GTA: San Andreas Stories так і не зробили, й, судячи з усього, навіть не збирались. Тому цей проект став користуватися попитом у модоробів, які охоче брались за свої версії. Зараз актуальних нараховується мінімум три.

GTA: San Andreas Stories

Першу, за авторством Quadroboxer та Kishinev Group, поділили на декілька епізодів. В кожному з них буде новий головний герой, а місцем подій — інше місто. В першому, який вже випустили, ми беремо керування над Браяном Джонсоном, молодшим братом СіДжея, у 1987 році (за 5 років до GTA: SA), незадовго до його смерті. І це дуже дивний вибір протагоніста, тому що на той момент персонажу було всього 10 років. Взагалі, творці модів проявляють незвичайне незнання лору та завзятість побудувати свої праці навколо Браяна. Ось ще одна спроба, датована літом 2017-го. Але повернемось до першого епізоду SAS, який вийшов 29 жовтня минулого року. Усім бажаючим вже доступні:
  • 25 місій,
  • 25 захованих пакетів,
  • 4 додаткові завдання,
  • оновлене радіо,
  • деякі моделі транспорту та NPC, які відповідають 1980-им.

Скріншот з GTA: San Andreas Stories — Episode 1: Los Santos Stories. Скріншот з GTA: San Andreas Stories — Episode 1: Los Santos Stories. Скріншот з GTA: San Andreas Stories — Episode 1: Los Santos Stories. Скріншот з GTA: San Andreas Stories — Episode 1: Los Santos Stories.

Завантажити GTA: San Andreas Stories — Episode 1: Los Santos Stories

Друга версія розробляється приблизно з листопада 2023-го, але поки невідомо, коли потрапить у вільний доступ (з прогресом можна ознайомитись тут, а подивитися більше відео — тут). Але у творців вже є далекоглядні плани — збираються випустити ще й DLC з робочою назвою Aztecas Stories. Ну, а поки хочуть розказати про молодого Райдера, який вплутується у боротьбі між бандами Лос Сантоса зразка того ж 1987 року. Варто відзначити, що ці «Історії Сан Андреаса» більше всього нагадують ігри для PSP — з портативних GTA взяті, наприклад, приціл та елементи HUD.
Третя версія має вийти цієї весни, якщо вірити команді SASquad. Вона теж здорово походить на справжню гру для PlayStation Portable. Сюжет повідає про Хосе, доброго друга Цезаря Віалпандо, та його пригоди в 1989-му.
Матимемо надію, що кожний з цих проектів доживе до свого повноцінного релізу. Нажаль, у нас є два (перший, другий) приклади модів з назвою GTA: San Andreas Stories, які так і не побачили світ.
Більше новин на тему Файловий архів:
Увійдіть, щоб коментувати.