RU
Меню закрити

Головна / НовиниRockstar та Take-Two / Керівництво Rockstar хоче повернути розробників в офіс, профспілка проти

Керівництво Rockstar хоче повернути розробників в офіс, профспілка проти

  43
  1
В середу Джейсон Шрайєр написав про бажання керівництва повернути своїх співробітників на п’ятиденку в офіс Rockstar North у квітні, так як розробка GTA 6 входить у фінальну стадію.

Вивіска над головним входом в офіс Rockstar North.

В листі, що розіслали розробникам, Дженн Колб (Jenn Kolbe), начальниця видавничого відділу в Нью Йорку, повідомляє про причини такого рішення — продуктивність та заходи безпеки («шістка» нечувано постраждала від зливів).

Спочатку побічно підтвердив існування такого запиту Алек МакНамара (Alec McNamara), старший гейм-дизайнер в Rockstar Games, відповівши на публікацію журналіста жартівливим (твіт вже видалено): «Джейсон, ти що, живеш в наших стінах?»

А наступного дня офіційний коментар дала профспілка Independent Workers’ Union of Great Britain, що представляє інтереси рядових «рок-зірок», яких «за рідким виключенням» хочуть повернути в офіс вже 15 квітня. З цього дня перестануть функціонувати деякі інструменти, що дозволяють працювати віддалено. Декілька представників R* анонімно висловилися IWGB. Вони невдоволені рішенням про них, яке приймали без їх відома. Називають неможливим повернутися до попередніх умов через ряд причин: релокація, стан здоров’я та ін. Також побоюються нових кранчів. Один з опитаних приводить конкретний приклад, коли на робочому місці доводиться затримуватися допізна, щоб зв’язатися з людьми з іншого кінця світу, хоча це цілком можна зробити й вдома. Керівництво звинувачують в порушені домовленостей.

Втім, важливо уточнити, що попередня згода, підписана 175 працівниками, добігає кінця, і Rockstar напевно має юридичні підстави для такого непопулярного кроку. А ось фан-база у захваті — вони мають надію, що це допоможе випустити GTA 6 якомога скоріше. Наприклад, за рік — на початку 2025-го.
Більше новин на тему Rockstar та Take-Two:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.