RU
Меню закрити

Головна / НовиниRockstar та Take-Two / В іграх Rockstar будуть повноцінні боти?

В іграх Rockstar будуть повноцінні боти?

  48
  1
Місяць тому, паралельно з припиненням підтримки Windows 7, 8 та 8.1, Rockstar Games внесла правки в «Умови надання послуг».

Мережева політика Rockstar Games, яка приймається в GTA 5.

Тоді ми не сильно вдавались в текст, який набув чинності на днях, 28 лютого, але, виявилось, там є дещо цікаве. А саме: пункт 8.2 «Автоматично згенеровані персонажі».
У рамках наших Послуг ми можемо надавати вам можливість грати разом з друзями чи іншими супротивниками, знайденими шляхом підбору. Щоб забезпечити наявність гравців потрібного рівня майстерності, ми можемо включили в число таких суперників автоматично згенерованих персонажів, що керуються комп’ютером, які виглядають та грають подібно живим людям.
Звісно, керовані комп’ютером персонажі це абсолютно усі NPC в грі, включаючи й ті, що стріляють по нам в місіях, і ті, що наповнюють міста. Але тут мова йде про повноцінних партнерів у справах. Проблема безкінечно довгого наповнення лобі може вирішитися додаванням ботів, таких як, наприклад, в CS. Але поки незрозуміло, де це може бути реалізовано: у вже наявній GTA Online чи в її продовженні, основою для якої послужить GTA 6.
Більше новин на тему Rockstar та Take-Two:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.