RU
Меню закрити

Головна / НовиниНавколоGTA / Зірки GTA 5 та RDR сяють у Фініксі, штат Арізона

Зірки GTA 5 та RDR сяють у Фініксі, штат Арізона

  43
  2
Після Дубліна трійця акторів, які подарували голоси та зовнішність Майклу, Франкліну та Тревору з GTA 5, відправились назад в США. На цих вихідних вони разом з Робом Вітоффом (Джон Марстон в RDR), Роджером Кларком (Артур з Red Dead Redemption 2) та іншими зірками радують своєю присутністю відвідувачів Game On Expo 2024 у Фініксі, штат Арізона. Виставка почалась в п’ятницю, 15-го, проходить у Phoenix Convention Center, вчора уся п’ятірка вже виступала на своїх панелях (у GTA була одна, у RDR інша), а сьогодні останній день. Побачити виконавців улюблених ролей можна з 10 ранку до 5 вечора за місцевим часом.

Роб Вітофф, Роджер Кларк, Шон Фонтено та Нед Люк. Фото з Твіттера. Автографи від «Великого татка», «Великої мамочки» та Франкліна. Фото з Твіттера.

Цінники плюс-мінус такі ж, що й в Ірландії. Автограф — 40 доларів (у Стівена Огга — 50), фото (селфі) — 30, а якщо хто захоче й підписану листівку, й знімок, то разом це обійдеться на 10 баксів дешевше — 60 (у «Тревора» — 70). На дзвінок, відео- чи аудіозапис у всіх одна ціна — 60. Тому при бажанні зібрати трофеї з усіх п’яти знадобляться 610 доларів.
Більше новин на тему НавколоGTA:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.