RU
Меню закрити

Головна / НовиниRockstar та Take-Two / Take-Two: придбання Gearbox Software та реакція на чутки про перенесення GTA 6

Take-Two: придбання Gearbox Software та реакція на чутки про перенесення GTA 6

  44
  2
Вчора офіційно оголошено про купівлю компанії Gearbox Software видавцем Take-Two Interactive, остаточно угоду закриють до кінця червня.

Чудова колекція в офісі Gearbox Software.

Шведська Embracer Group отримає від американців 460 мільйонів доларів, і це втричі менше, ніж виклали за творців відеоігор за франшизами Borderlands, Homeworld, Tiny Tina’s Wonderlands, Brothers in Arms та Duke Nukem три роки тому. (Усе через виникнення боргу після зірванного продажу раніше.) Права на перераховані серії переходять у власність T2. Чи не з цим пов’язані прогнози з різкого збільшення прибутку в фінансовому році, який ось-ось починається? Виходить, що реліз GTA 6 не обов’язково відбудеться протягом 12 місяців?

Так і є. Ось й в Kotaku пишуть про перенесення очікуваної гри на осінь 2025-го, а то й на початок 2026 року. Та публікація навіть спонукала деяких інвесторів позбутися своїх акцій, що привело до невеличкого просідання TTWO на ринку.

Падіння акцій Take-Two після повідомлення про можливі перенесення GTA 6.

Відомий журналіст Джейсон Шрайєр навіть видав за мотивами цієї події статтю, головну думку якої можна сформулювати так: «Звісно, розробка GTA 6 відстає від графіків, так завжди в ігровій індустрії. Важко передбачити точну дату виходу, якщо до релізу ще дуже багато часу».
Більше новин на тему Rockstar та Take-Two:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.