RU
Меню закрити

Головна / НовиниGTA Online / Новинки в «Онлайні»: «Довільні трансформації» та рекомендації спільноті

Новинки в «Онлайні»: «Довільні трансформації» та рекомендації спільноті

  37
  0
В GTA Online додали новий підвид гонок «Трансформації» — «Довільні трансформації». Від вже звичних вони відрізняються тим, що невідомо, в якому саме транспортному засобі опинишся в чекпоінті перемикання. Можна легко передбачити, що, якщо перед вами водойма, ви потрапите у водний транспорт, але в який? Це може бути яхта Marquis, яка швидко поховає захоплене лідерство. Чи, якщо попереду повітряний простір, у винищувач, поки супротивники будуть відставати на вертольотах. Святий рандом. Від нього залежить все. У «Відомому невідомому» (Known Unknowns) ми знаємо категорію транспортних засобів, якими доведеться користуватись, а ось в «Невідомому невідомому» (Unknown Unknowns) вибір ТЗ значно більший.

Кадр з гонки Gassed Up.

Але це було не єдиною новинкою на сьогодні. Розробники нагадали, що в «Онлайнах» слід з повагою відноситися до інших та грати чесно. Непогана пам’ятка для старожил та вступне слово для новачків. «Навіть у злочинців є кодекс честі».

«Вибачся, будь ласкавим».

Якщо когось піймають за порушенням рекомендацій, наприклад, на виявлені нетерпимості чи образах, можуть й забанити. Відловлювати негідників «рок-зіркам» допоможе система автоматичної модерації, яка працює зараз на усіх платформах. Голосовий чат відтепер за замовчуванням вимкнений. Щоб увімкнути його, треба зайти в меню налаштувань. Також повідомляється, що спаму в особистих повідомленнях на ПК має поменшати.
Джерело
rockstargames.com
Більше новин на тему GTA Online:
Увійдіть, щоб коментувати.