RU
Меню закрити

Головна / НовиниІнше / Витоки ранніх версій Manhunt та Manhunt 2

Витоки ранніх версій Manhunt та Manhunt 2

  40
  0
Початок квітня ознаменувався неочікуваним подарунком для фанатів Manhunt, дилогії жорстоких відеоігор в жанрі стелс, які навіть були заборонені у низці країн. В Мережі опинились ранні версії обох частин: Manhunt 0.69 (схоже, дає доступ й до 0.67) та Manhunt 2 0.01.

Автор ілюстрації: @mnm345x

Користувачі на зразок TareqGamers активно демонструють нюанси оригіналу, які значно відрізняються від фінальної версії, що вийшла восени 2003-го.

Головне меню в ранній версії Manhunt. Меню налаштувань в ранній версії Manhunt. Меню вибору складності в ранній версії Manhunt. Меню вибору сцен в ранній версії Manhunt. Протагоніст в ранній версії Manhunt. Модель NPC в ранній версії Manhunt. Модель NPC в ранній версії Manhunt. Модель NPC в ранній версії Manhunt. Модель NPC в ранній версії Manhunt. Скріншот з ранньої версії Manhunt. Скріншот з ранньої версії Manhunt. Скріншот з ранньої версії Manhunt. Скріншот з ранньої версії Manhunt. Скріншот з ранньої версії Manhunt. Там навіть знаходилось місце для згадок про Колумбайн. Скріншот з ранньої версії Manhunt. Скріншот з ранньої версії Manhunt. Скріншот з ранньої версії Manhunt.

Версія 0.01, датована 5 лютим 2007 року (9 місяців до виходу), сиквела була злита після продажу диска на eBay. Подробиці угоди невідомі.

UMD (диск для PSP) з Manhunt 2 у версії 0.01.

Багато моментів, яких не було на релізах, можна побачити в десятках відео (посилання 1, посилання 2). Прямо зараз продовжує з’являтися все більше такого матеріалу.
Більше новин на тему Інше:
Увійдіть, щоб коментувати.