Піднялась ціна на підписку GTA+
OPla G
12 кві 2024 в 21:45

Вчора піднялась ціна на місяць GTA+ спочатку в магазині Xbox, а потім й в PlayStation Store. Замість 6 доларів власники PS5 та Xbox Series X/S (підписка доступна тільки для них) тепер мають платити 8 баксів (чи 7 фунтів стерлінгів).
Про цю зміну розробники офіційно не оголосили, але розіслали всім підписникам листи. В них також вказано, що попередня вартість буде триматися для тих, у кого вже активована передплата (для новачків — нова ціна), до 11 червня. Цікаво, що це не четвер, коли зазвичай оновлюють бонуси GTA+, а вівторок, традиційний день для випуску DLC. Невже нове доповнення вийде вже через два місяці?
Дивуватися підвищенню ціни не варто. До вже звичних переваг в GTA Online та декількох частин серії нещодавно додали RDR 1, а також планують надати доступ до ще двох ігор. Питання одне: чи не пора перейменовувати сервіс в Rockstar+?
