RU
Меню закрити

Головна / НовиниНавколоGTA / Джек Блек хоче фільм за GTA чи RDR, а ви?

Джек Блек хоче фільм за GTA чи RDR, а ви?

  39
  0
Попередні два десятиріччя ми часто задавались питанням, чому творці GTA не хочуть потішити шанувальників кінострічкою за своєю головною серією ігор. Як потім стало відомо, пропозиції від кіноробів були, але залишились відкинутими. Все ж Ден Хаузер відповів на це питання. Але це не означає, що тема припинила цікавити фанатів. А нещодавно її знов підняв Джек Блек (Jack Black). В епізоді подкаста Inside Total Film актор, комік та музикант, відомий своєю любов’ю до відеоігор та ролями в екранізаціях, висловився наступним чином.
Я не можу повірити, що досі не почали роботу над фільмом за будь-якою грою Rockstar — GTA та, особливо, RDR. Вони вже як кіно, чи не так?
Після цього у спільноті почались міркування, а чи потрібно переносити ці франшизи на великий екран або зробити продуктом стримінгу? Безумовно, гіганти типу Netflix чи великих голлівудських студій віддали би усі свої мільярди, щоб отримати права на зйомки Grand Theft Auto чи Red Dead Redemption. Але, як співав у своїй пісні сам Джек Блек, такі відеоігри вже більше, ніж відеоігри. І, незважаючи на те, що кіноадаптації ігор стали краще, ніж років 15-20 тому, GTA і RDR здаються цілком самодостатніми і без того, щоб стати фільмом чи серіалом.
Згодні? Чи ні? Дайте знати в новому опитуванні.
Більше новин на тему НавколоGTA:
Увійдіть, щоб коментувати.