RU
Меню закрити

Головна / НовиниRockstar та Take-Two / Фінзвіт T2: продажі GTA 5 та RDR 2, студії Шредінгера від Зельника

Фінзвіт T2: продажі GTA 5 та RDR 2, студії Шредінгера від Зельника

  31
  1
Вперше за довгий час ми дізнались з фінансового звіту Take-Two щось дійсно варте: коли приблизно збираються випустити «шістку», і технічно це не перенесення, бо роком виходу спочатку був зазначений 2025-ий. Інвестори відреагували на це — акції T2 трохи просіли, але вже стабілізувались. Наступна інформація про GTA 6, як заявив Зельник, буде поступати безпосередньо від Rockstar Games.

Take-Two.

Крім того, голова компанії дав коментар виданню IGN відносно закриття Intercept Games та Roll7 як частини скорочень 5% співробітників.
Ми не закривали ці студії.
Джейсон Шрайєр зазначає, що це не перший подібний випадок. В жовтні 2013-го правовласник розпустив 2K Marin, творців BioShock 2, але так і не повідомив про це офіційно. Через шість років була організована Cloud Chamber, яка також входить в структуру 2K. Там трудяться розробники попередніх «БіоШоків», які зараз займаються новою частиною.

Показники продажів

  • GTA 5 та GTA Online — плюс п’ять мільйонів, а всього — 200 млн. Але до найбільш продаваної відеогри, Minecraft, все ще сто лямів. У «Онлайна» — 23% приріст у кількості гравців за 12 місяців, але очікується, що цифри підуть на спад через вік проекту (пішов 11-ий рік) та «скорого» релізу GTA 6.
  • Серія Grand Theft Auto загалом — більше 425 000 000.
  • Red Dead Redemption 2 — плюс три мільйони, всього — 64 млн. Вестерн зміцнився на сьомій сходинці, але піднятися вище зможе тільки через три-чотири квартали.
  • Серія Red Dead — більше 89 000 000.
З презентацією в повному об’ємі можна ознайомитись тут.
Більше новин на тему Rockstar та Take-Two:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.