RU
Меню закрити

Головна / НовиниGrand Theft Auto / GTA 7 підтверждена?!

GTA 7 підтверждена?!

  32
  2
В бесіді, під час якої голова Take-Two розповів про вихід GTA 6 на ПК були порушені й інші теми. Зокрема, пролунало питання про майбутнє серії, на що Зельник спитав:
GTA 7?
Далі інтерв’юер висловив надію, що перерва між шостою та наступною частиною буде складати менше 12 років. Відповідь була очевидною:
Rockstar Games не випустила GTA 5, і сиділа, склавши руки… Компанія створила чимало контенту та такий собі «невеличкий» проект RDR 2.
Безумовно, реакція CEO правовласника зі згадкою «сімки» була іронічно перебільшеною. Звичайна справа, що зараз над такою грою ніхто не працює. Але давайте запам’ятаємо цей момент: це вперше, коли сьома частина згадана, а Зельник у минулому вже казав, що бачить Grand Theft Auto «вічною» серією за прикладом «Бондіани».

Спільнота вже підхопило «анонс», почавши клепати фанатські логотипи GTA 7. Виходить поки що не дуже, але з часом точно стане краще.

Фанатська ілюстрація GTA 7. Фанатська ілюстрація GTA 7. Фанатська ілюстрація GTA 7. Фанатська ілюстрація GTA 7. Фанатська ілюстрація GTA 7. Фанатська ілюстрація GTA 7. Фанатська ілюстрація GTA 7.

Більше новин на тему Grand Theft Auto:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.