RU
Меню закрити

Головна / НовиниRead Dead / RDR 1 на ПК у зливах Epic Games Store

RDR 1 на ПК у зливах Epic Games Store

  28
  0
До 14-річчя першої Red Dead Redemption з’явилось перше підтвердження існування ПК-версії гри, яке натякало на реліз з дня на день. З того часу пройшов місяць. І, можливо, доведеться почекати ще трохи.

«Диви, вони знов говорять про RDR 1 на ПК!»

Сьогоднішній запуск сайту EpicDB (вже не працює, а EGS встигла деактивувати спосіб, завдяки якому сторонні особи отримували доступ до закритих відомостей), аналога SteamDB, супроводжувався публікацією чималої кількості інформації про ігри, що ще не вийшли в Epic Games Store. Одним з тих проектів, що привернув увагу, став тайтл з кодовою назвою Semla (семла — традиційна булочка в північноєвропейській кухні), доданий в базу даних на початку лютого. Мабуть, виходячи з назви, вирішили, що так зашифровано римейк Max Payne 1&2, який досі у розробці, але збентежив розмір — всього 10,3 ГБ. Замало для новинки, а ось вага нової PlayStation-версії RDR 1 майже ідентична — на PS4 займає 10,8 гігабайт.

Невідомою грою в списку Rockstar в Epic Games Store може бути перша Red Dead Redemption. Розмір проекту з кодовою назвою Semla.

Але навіть якщо вихід довгоочікуваного порту на ПК не за горами, то випустити його можуть спочатку в Rockstar Games Launcher, і тільки через певний час — в Steam та Epic Games Store. Наприклад, перевидання GTA: Trilogy «перебралося» з RGL в «Стім» та EGS через 14 місяців.
Джерело
rockstarintel.com
Більше новин на тему Read Dead:
Увійдіть, щоб коментувати.