The Warriors могли випустити на Game Boy Advance, а Bully — на Nintendo DS
OPla G
21 лип в 23:00
![](https://gta.com.ua/img/views.png)
В середині нульових ігри Rockstar активно релізились на найрізноманітніших приставках, яких було набагато більше, ніж зараз. Як виявилось, дві класики «рок-зірок» могли завітати ще на декілька платформ. Про це анонімно розповіли колишні працівники компанії.
The Warriors (2005) виходила в тому числі й на PlayStation Portable, але Rockstar Leeds не просто працювала над версією для Game Boy Advance, але й завершила її, нехай і не стала випускати. Вона розроблялась на тому ж рушії, що й порт Max Payne на GBA.
![Max Payne на Game Boy Advance помітно відрізняється від інших версій. Max Payne на Game Boy Advance помітно відрізняється від інших версій.](https://gta.com.ua/img/news/2024/0721/max-payne-game-boy-advance.jpg)
Ми робили кооператив на чотири особи з використанням дротового підключення. Ми закінчили гру. В неї було весело грати. На той момент PSP набувала популярності, а Nintendo не сильно рекламувала проекти з рейтингом M (Mature — «Для дорослих»). Нам було комфортно з Sony, тому випустили The Warriors відразу на її портативці.Вже інше джерело стверджує, що підрозділ в Лідсі також працював над ще одним перенесенням — Bully (2006) на Nintendo DS. Але затію не довели до кінця, так як студію перекинули на іншу відеогру, можливо, L.A. Noire.
Ми робили Bully на Nintendo DS. Відразу після GTA: Chinatown Wars. Той же вид зверху, але розробка не зайшла далеко.