Меню закрити

Головна / НовиниGTA 6 / Ціни на консолі ростуть, але врятувати їх може GTA 6

Ціни на консолі ростуть, але врятувати їх може GTA 6

  112
  0
Тарифи, що введені американською владою, починають діяти. Звичайно ж, проти власного населення. Подорожчання відчувають на собі громадяни усіх верств, професій та захоплень. Геймери зокрема. Місяць тому Sony офіційно оголосила, що в США усі актуальні моделі PlayStation стануть дорожчими на 50 доларів (деякі ціни зрівнялись з тими, що зробили для Європи, Австралії та Нової Зеландії ще у квітні):
  • PS5 Digital Edition — $500;
  • PS5 — $550;
  • PS5 Pro — $800.

В GTA 6 буде приставка, що нагадує PS5.

Тепер стало відомо, що рекомендовані для ритейлерів цінники виростуть на 20-70 баксів й у конкурентів в особі Microsoft:
  • Xbox Series S 512 GB — $400 (після 3 жовтня) — $380 (до 3 жовтня);
  • Xbox Series S 1 TB — $450 — $430;
  • Xbox Series X Digital — $600 — $550;
  • Xbox Series X — $650 — $600;
  • Xbox Series X 2 TB Galaxy Black Special Edition — $800 — $730.
Так, це стосується тільки Штатів. Але немає ніякої гарантії, що пізніше консолі не подорожчають й у інших регіонах. Недивно, що цей ринок, за оцінками аналітиків з Newzoo, росте повільніше мобільного та комп’ютерного. Така ж тенденція може зберегтись й наступного року. Однак ситуацію має врятувати GTA 6 — з її виходом очікується помітне зростання інтересу гравців до приставок.
Джерело
blog.playstation.com, blog.playstation.com, windowscentral.com, rockstarintel.com
Більше новин на тему GTA 6:
Увійдіть, щоб коментувати.