RU
Меню закрити

Головна / Статті / GTA: San Andreas / Grove Street в Counter-Strike

Grove Street з GTA: San Andreas в Counter-Strike

4 бер в 12:54
Просмотры  95
Спроби перенести Гроув Стріт з GTA: San Andreas в Counter-Stike траплялись й за 5 років (у тому числі й в CS: Source) до появи в травні 2021-го cs_grovest. За два роки з невеликим мапа стала однією з найпопулярніших серед фанатських (зроблених не розробниками): майже 150 000 унікальних відвідувачів, 125 тисяч підписників (тих, хто додав її собі), 300 різноманітних нагород від користувачів та рейтинг в 5 зірок після більше 14 тис. оцінок. Нехай архітектура на добре знайомому багатьом геймерам п’ятачку не повторюється дослівно, проте по атмосфері й не скажеш, що ми знаходимось в геть іншій грі. Тут є й будинок сім’ї Джонсонів, й житло Красунчика з припаркованим поряд блакитним авто. Навіть на задньому дворі Райдера на місці ямки, в яких той ховав заначки. А в будинку OG Loc й зовсім можна зайти (в «Сан Андреасі» такої можливості немає). Вірніше, треба зайти, бо там на другому поверсі знаходиться один з заручників, яких необхідно (інший чекає на кухні СіДжея). На це можна списати й відсутність перехожих та трафіку — не щодня в Гантоні проходять контртерористичні заходи.

Однак у вересні 2023-го розробники випустили для Counter-Stike: Global Offensive величезне оновлення, переробивши її в наступну частину — CS 2, і Grove Street стала недоступною на три місяці. В грудні автор оригіналу, бразильский мамейкер dido, все ж переніс свої дітище на нові рельси, але вона залишається в статусі «В розробці». Щоб додати культове місце у гру, натисніть «Підписатися» на сторінці мапи.

Якщо ця тема зацікавила, то є ще одна варіація Гроув Стріт для «Контри» — de_grove_street_roku (вочевидь, там вже доведеться встановлювати чи знешкоджувати бомбу). Вона менш популярна у спільноті, але більш автентична. Там багато графіті банд Лос Сантоса (уважні фанати помітять, що ті не на своїх місцях), реклама магазину одежі Binco та й місцевість легше впізнається. Ось тільки її поки що не перенесли з CS: GO в Counter-Stike 2. Натомість цю карту можна обкатати в Left 4 Dead 2, іншій популярній грі від Valve.
Більше статей на тему GTA: San Andreas:
Увійдіть, щоб коментувати.