RU
Меню закрити

Головна / НовиниGCU / Наші соцмережі: R* на Нюрбургринзі, автоколекції та інше

Наші соцмережі: R* на Нюрбургринзі, автоколекції та інше

  108
  2
У наших соцмережах ми нерідко викладаємо контент, який по своєї важливості не дотягує до повноцінного матеріалу — часто це фанатські відео та ілюстрації. І щоб наші відвідувачі не пропускали його, навіть якщо не підписувались на GCU на інших ресурсах, ми збираємо ці добірки.

Пам’ятаєте ситуацію, коли нам показували рекламу трейлера GTA Online перед переглядом цього ж трейлера на YouTube? Тепер розкручування «Онлайна» вийшло на новий рівень — на початку травня його демонстрували в кінотеатрах перед фільмами.

А в кінці місяця Rockstar Games засвітилась на перегонах на Нюрбургринзі у якості спонсора. Логотипами компанії була обклеєна BMW команди Viken Motorsport, яка у підсумку стала першою у своєму класі та 72-ою з 135.

Якось в 2014 році в заїздах вже приймав участь автомобіль з логотипами виробників зі світу GTA.

Місяць тому розробники зібрали скріншоти з тематичними гаражами гравців. З тієї добірки нам дуже сподобались чотири гаражі: червона класика Ferra... тобто Grotti, така приємна комбінація синього та жовтого від Atomic Tires, радість анімешника та дань поваги GTA: Vice City. Ми чекаємо знімки ваших автоколекцій в новій темі на нашому форумі.

Стівен Огг, який зіграв Тревора в GTA 5, спільно з каліфорнійською броварнею у благодійних цілях запустив пиво імені себе, але купити його можна лише на місці.

Останні два роки виставка gamescom проходила в онлайн-режимі, але в цьому році 24-28 серпня вона відбудеться вже в гібридному вигляді — захід у німецькому Кельні гості зможуть відвідати як в старі добрі часи. Ось тільки великі видавці вже вспіли відмовитись від участі. Серед них PlayStation, Nintendo, Activision Blizzard та особливо цікава нам Take-Two.

Користуючись нагодою, передаємо привіт братському народу!

Творці Everywhere, нової гри від Леслі Бензіса, виклали перше зображення свого проекту. Він дійсно не схожий на GTA. Скоріш, якийсь геншино-мета-фортнайт.

Більше новин на тему GCU:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.