RU
Меню закрити

Головна / НовиниНавколоGTA / Cluckin’ Bell у реальному житті

Cluckin’ Bell у реальному житті

  111
  2
«I’ll have two number 9s, a number 9 large,
a number 6 with extra dip, a number 7,
two number 45s, one with cheese,
and a large soda»
— Біг Смоук, GTA: San Andreas


При великому бажанні Rockstar Games та Take-Two могли б легко втягнутися в будь-який цікавий їм бізнес. З таким вибором вигаданих внутрішньоігрових франшиз не дивно, якщо б у реальному житті почали з’являтися пиво Pißwasser, лінія одежі Anna Rex чи навіть справжні автомобілі з GTA. Звичайно, легше почати було б з фастфуду. Так, наприклад, зробив Емінем, відкривши Mom’s Spaghetti. Такий маркетинговий хід обов’язково приверне увагу фанатів. А у випадку з Grand Theft Auto напевно мав би успіх.

Але поки що усе зводиться до обмежених за часом акцій, як такій, яка пройшла в Сан Діего. Як повідомляє comicbook.com, на час виставки Comic-Con 2022 (21-24 липня) за адресою 14035 Midland Road, Poway, CA 92064 був відкритий філіал Cluckin’ Bell.

Заклад Smokin J’s BBQ заряснів знайомими вивісками та кольорами. Користувачі gibzongirl та m4stiff показали, як це було.

Cluckin’ Bell у реальному житті. Cluckin’ Bell у реальному житті.

Sprunk, як й було задумано в оригіналі, замінив Sprite. Страви від Nerds' Kitchen були б дуже доречні.

Cluckin’ Bell у реальному житті. Cluckin’ Bell у реальному житті.

Деталі дуже важливі для досягнення автентичності. Однією з таких дрібниць стало оголошення про те, що Тревор не обслуговується в цьому закладі, тому що «кидав у працівників гранати, викрадав транспорт клієнтів та не платив за їжу». Як на це відреагував сам вандал — невідомо.

Cluckin’ Bell у реальному житті.

Самі працівники були вдягнені у фірмові костюми.

Cluckin’ Bell у реальному житті.

Гравці губилися у домислах, як на це відреагує правовласник, але є припущення, що «про все домовились», так як примірка Недом Люком «півнячої» уніформи була певним тізером події.
Більше новин на тему НавколоGTA:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.