RU
Меню закрити

Головна / НовиниGTA 6 / Злив пре-альфи GTA 6 (доповнено)

Злив пре-альфи GTA 6 (доповнено)

  241
  14
Доповнено: Авторитетний журналіст Джейсон Шрайер з посиланням на власні джерела в R* підтвердив, що усі сьогоднішні зливи справжні.
Вчора GTA 5 відсвяткувала своє 9-річчя, а вже сьогодні ми бачимо, як може виглядати GTA 6. Користувач, який стверджує, що саме він стояв за недавнім зломом компанії Uber, заявив, що навідався й до Rockstar Games, «запозичивши» у компанії багато цікавих відеороликів.

Завантажений архів на 3,19 Гб включає в себе 90 файлів у форматі mp4, котрі показують різні нюанси майбутнього хіта.
  • Судячи з назв, проект досі називається Americas, а злиті ролики записані у період між березнем 2021-го та вереснем 2022 року.
  • Декілька разів фігурує патрульна машина з написом Port Gellhorn (невже на честь військового кореспондента та третьої дружини Ернеста Хемінгуея?), але поряд є невеличкі наліпки V.C.P.D. (Vice City Police Departament). Скоріш за все, Порт Геллхорн — прибережний район мегаполіса. Крім того, зустрічаються й вагони Vice City Metro.
  • Головними героями як мінімум цього зливу є хлопець та дівчина, як й повідомляв Шрайер. Першого звати Jason (Джейсон), латинку — Lucia (Люсія/Лючія/Люція/Лукія, але для вас просто Люся). В деяких епізодах вони діють спільно. В тому числі, знаходять притулок в мотелі.
  • Або грабують закусочну. Процес дуже схожий на пограбування продуктового магазину в «п’ятірці». Працівники також викладають готівку з каси, коли їм пригрозити. Але є й відмінності. Усі відвідувачі стають вашими заручниками — їх можна потрусити особисто. Також з’являється таймер, який дає розуміння, коли до місця прибуде поліція.
  • В одній сцені парочка спілкується з парубком зі стриптиз-клубу Jack of Hearts, можливо, одним з босів на початку гри.
  • Чисельні відео демонструють набір анімацій персонажів. Вони можуть присідати (як в GTA 4), лягати на живіт та пересуватися повзком. Крім того, є можливість прикривати голову та навіть закидати тіло союзника чи труп супротивника собі на плечі.
  • Багатий функціонал у автомобілів. Можна не тільки відкривати й закривати капот, але й робити багато іншого: налаштовувати дзеркало заднього виду, тиснути на педалі, фіксувати положення керма та крісла, відкидати сонцезахисні панелі.
  • Під час перестрілок можна відстрілюватися через заднє скло чи з багажника пікапа.
  • Цікаво, що деяку великокаліберну зброю носять на плечі, а не ховають у невидимий інвентар. В ньому, до речі, знайшлись не тільки аптечка та сумка, але й знеболюючі — зовсім як в Max Payne.
  • Знайшлось місце й відсиланню до попередніх частин, а саме до GTA 5. Зображена бесіда двох NPC, які згадують засновника Lifeinvader Джея Норріса та його смерть у прямому етері.
Думки стосовно побаченого не могли не розділитися. Частина аудиторії назвала витік фейком, у той час як хтось впевнений, що перед нами дійсно пре-альфа GTA 6. Наприклад, той же Джейсон Шрайер. Щодо нас, то ми розділяємо міркування про справжність — це не фейк. На це побічно вказують елементи інтерфейсу, схожі з тими, що були продемонстровані у доповіді на GDC. Також повідомляється, що Take-Two почала розсилати страйки тим, хто поширює злитий матеріал, поки вартість її акцій знизилась. А ще ми не уявляємо, як такий об’єм праці можна зробити в кустарних умовах.

Звичайно, в результаті «шістка» напевно буде відрізнятися від того, що ми бачимо прямо зараз, але контури гри вже вимальовуються.
Більше новин на тему GTA 6:
Коментарі:

Увійдіть, щоб коментувати.