RU
Меню закрити

Головна / НовиниMax Payne / Макса Пейна не буде в Alan Wake 2

Макса Пейна не буде в Alan Wake 2

  116
  0
У ніч з середи на четвер пройшов PlayStation Showcase. Раніше цей захід вже ставав майданчиком для анонсів від Rockstar Games (показ останнього перевидання «п’ятірки»), і частина аудиторії знов чекала від R* чогось. Хтось — повноцінного перенесення Red Dead Redemption 2 на нове покоління консолей (так-так, він досі так і не стався), відчайдушні оптимісти (у цьому випадку ми себе до них не відносимо) мріяли про трейлер GTA 6. Втім, нічого від «рок-зірок» на шоу не було. Тим не менш, привід для обговорення знайшовся — демонстрація ігроладу Alan Wake 2.
Продовження гри про письменника Алана Уейка у виконанні Remedy Entertainment вийде вже 17 жовтня. Свіжий трейлер для нас цікавий тим, що він став причиною появи деяких спекуляцій стосовно Макса Пейна. У ролику пролунав добре знайомий голос Джеймса МакКаффрі (James McCaffrey), а пізніше на екрані з’явився хтось з зовнішністю Сема Лейка (Sam Lake), одного з головних облич студії. Двадцять два роки тому ця комбінація дала нам героя на ім’я Макс Пейн.

Алекс Кейсі у свіжому трейлері Alan Wake 2.

Дехто чи ненароком, чи спеціально почав розносити по Мережі новину про те, що головний герой Max Payne з’явиться в новій грі. Так, МакКаффрі дійсно озвучував детектива у всіх трьох іграх та інших визначних тайтлах фінських розробників типу Control, а обличчя Лейка використовували для зображення героя в першій частині. Але це не означає, що ми побачимо камео персонажа та що так він буде виглядати в римейку, який зараз роблять, хоча друге не точно — це може статися, а може й не статися. В показаному трейлері перед нами Алекс Кейсі (Alex Casey) — головний герой книжок авторства протагоніста Алана Уейка, написане котрим дивовижним чином переноситься в реальне життя.
Більше новин на тему Max Payne:
Увійдіть, щоб коментувати.