RU
Меню закрити

Головна / НовиниMax Payne / Три роки до римейка Max Payne 1&2?

Три роки до римейка Max Payne 1&2?

  80
  0
Останнє повідомлення про римейк перших двох частин Max Payne було датовано квітнем-місяцем — тоді проект вийшов зі стадії «примірки» та перейшов до концепту. Зі свіжого звіту стало відомо, що розробка дісталася до етапу «підготовка до продакшену».

Max Payne

Виходячи з графіка, раніше опублікованого самою Remedy, можна зробити висновок, що робота над грою може зайняти ще від 2,5 до 3 років. Отже, завершитися процес може до осені 2026 року. Щоправда, це не означає, що реліз тут же відбудеться. На увазі того, що фінансуванням займається Rockstar Games, вона буде мати безпосередній вплив на дату виходу шутера від третьої особи для ПК, PS5 та Xbox Series X/S. Не виключено, що вона буде значною мірою залежити від GTA 6.

Як влаштований процес створення відеоігор в Remedy.

В чому можна бути впевненими, так це в якості продукту. Студія, що випустила оригінали більше 20 років тому, напевно подбає про власне дітище. А останній її тайтл, що вийшов буквально у вихідні, Alan Wake 2, тільки зайвий раз переконує в цьому — сиквел отримав чудові відгуки від гравців та критиків.
Джерело
rockstarintel.com
Більше новин на тему Max Payne:
Увійдіть, щоб коментувати.