RU
Меню закрити

Головна / НовиниФайловий архів / Ювілеї SilentPatch та OpenIV

Ювілеї SilentPatch та OpenIV

  67
  1
Наприкінці 2023 року ювілеї були у двох архіважливих для GTA проектів. Один з них допомагає правильно функціонувати улюбленим іграм, а інший — модифікувати їх.

29 грудня 2013-го почалась історія SilentPatch, який тоді фіксив 12 багів у GTA 3 та 6 — в GTA: Vice City. З часом проект розростався та розповсюджувався не тільки на GTA: San Andreas, але й на The Godfather, Scarface: The World is Yours та ще 20 відеоігор різного жанру. Патч не тільки виправляє помилки, але й покращує продуктивність, та й в цілому робить класичні ігри не такими проблемними.

SilentPatch

На сьогодні SilentPatch завантажений більше 2 мільйонів разів тільки офіційно! В замітці, що присвячена 10-річчю, розповідається історія проекту, приведено докладну хронологію та розкриті плани на найближче майбутнє. Востаннє апдейти для Grand Theft Auto виходили в 2020 році, і автор, Silent aka CookiePLMonster, збирається викладати початковий код цих патчів у вільний доступ в цьому місяці. Цілком ймовірно, що їм самим робота продовжена не буде, але покращенням класичної «Трилогії» зможуть зайнятись інші ентузіасти.

Завантажити SilentPatch для GTA 3 Завантажити SilentPatch для GTA: Vice City Завантажити SilentPatch для GTA: San Andreas

28 грудня 2008-го, 15 років тому, оприлюднена перша доступна для спільноти версія OpenIV — інструмента, який дозволяє відкривати та редагувати архіви GTA 4, GTA: EfLC, GTA 5, Max Payne 3 та RDR 2. Творці розглядають можливість додати у цей перелік й GTA 6 як тільки ознайомляться з нутрощами очікуваної гри.

Завантажити OpenIV Завантажити OpenIV Offline

Більше новин на тему Файловий архів:
Коментарі:
Увійдіть, щоб коментувати.